Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért adja ki nekem ezt az...

Miért adja ki nekem ezt az ablakot a telefon, ha 4shared-ről töltök le? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valamiért nem engedi telepíteni az appokat ha 4sharedől töltök le valamit. Mindig ezt kapom: [link]


Ja, és hiába töltöm le azt amit ír, egyszerűen ugyan ezt fogja kiírni.. Mi a teendő ilyen esetben?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#Android #4share
2014. okt. 14. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elérted az egy ip címre vonatkozó limitet. Szerezz másik ip-t, indítsd újra a routert, ekkor másik ip-t kapsz a szolgáltatódtól.
2014. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt Én is elolvastam, csak hát az a baj, hogy még nem is töltöttem onnan, szóval nem tudom, hogy hogyan érhettem el. Meg már le van töltve maga az APP, sőt telepítve is van, de amikor meg akarom nyitni, akkor elmegy 20-27%-ig és kiadja ezt..

A routeres megoldás nem lett volna jó, mert sajnos Fix az IP-m.. :/

2014. okt. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!