Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy idegen...

Mit jelent ha egy idegen fiuval almodok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Valamelyik nap almodtam.A sulim elott alltam amikor ez a jellegzetesen jol kinezo fiu (aki feltetelezem ugyananngi idos mint en) kilepet az ajton es odalepve hozzam szorosan megolelt.Es tudom hulyen hangzik de az olelese nagyon jolesett es kozelinek ereztem,es meg mindig emlekszem arra az illatra amit ereztem az olelesekor.Egyaltalan ez lehetaeges.?Es az illat is ismeros volt.Egyebkent az oleles sokaig tartott de az utana tortentekre nem emlekszem .Csak ugy erzem ismerem ezt a szemelyt az illatat is ismerem,de valagogy eddig nem sikerult meg rajonnom ki lehet.Szerintetek mierrt almodtam ilyet? 15/L

2014. okt. 14. 19:52
 1/3 TheHope ***** válasza:
Igazándiból ugyanolyan álmoknak minden embernél más és más jelentése lehet. De ha tippelnem kéne azt mondanám azért,mert már igazán vágysz erre,hogy legyen valakid,aki gondodat viseli és ennyire törődik veled (ezt az is alátámasztja,hogy ennyire jól esett és ennyire mélyen érintett ez az álom). Egyébként úgy tartják,hogy az ember "ismeretlen emberekkel" nem álmodik,állítólag csak olyan emberek jellenek meg álmodban akiket életed során legalább egyszer láttál már valahol,csak annyi emberrel van dolgunk nap,mint nap,hogy képtelenség mindenki arcát megjegyeznünk. Én csak ennyit tudok hozzáfűzni :)
2014. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen normális, én is álmodtam hasonlóakat a te korodban.


Tizenévesen vágytam a szerelemre és emiatt sokszor is álmodtam róla, szerintem te is így lehetsz vele.


Egyikre még emlékszem is: volt egy gyönyörű világosbarna, hosszú, hullámos hajú lány és együtt ugráltunk kis pamacsfelhőkre. Teljesen bele voltam zúgva álmomban.


Ez annyira fura volt felébredve, hogy még ma is emlékszem. Sőt, talán még arra is, hogy az ég mintha okkersárga lett volna álmomban; ne kérdezd miért. Az arcra nem emlékeztem, de arra igen, hogy a legszebb nő volt, akit valaha láttam életemben és totálisan bele voltam esve. És kedvesen kacagott és valamit mondogatott, talán, hogy kövessem felhőről felhőre.


Én eltároltam szép emlékként és köszönöm, hogy felidézted az emlékét. Már rég volt, alig emlékeztem rá.


26/F

2014. okt. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat sokat segitettetek:)^^
2014. okt. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!