Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezaz autó jól néz ki?

Szerintetek ezaz autó jól néz ki?

Figyelt kérdés

egy 10/? sklán mennyire értékelnétek?

[link]



2014. okt. 15. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2
2014. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10/7. Imádom, a kék színben nagyon ott van.
2014. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kinézetre átlagosnak mondható, nem igazán izgat fel :D

Olyan 10/5 körül van. Átlagos kocsi, családi vagy egyéni használatra tökéletes.

2014. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
egy BWM i8 azt mondom 10 de erre csak 7-et adok
2014. okt. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%

Érdekes kérdés!

A szüleimnek is pont ilyen van,csak ködlámpa nélkül.Ugyan ilyen kék,szedán. Anyám első pillanattól utálta a színe miatt,engem a szín nem érdekelt,jó vétel volt,ezért döntöttem mellette.Én kedvelem.

Van egy fehér Astra H-m.Németo-ban dolgoztam egy ideig,az Astrával jártam.Egyszer mégis a Kalossal kellett mennem az astra hibája miatt,akkor jöttem rá valamire:

a Kalos kint ciki!Nagyon égő,tisztára bénán éreztem vele magam odakint,ennél még egy 3-as Golf is jobb lett volna,olyan mintha "csak" ennyire tellett volna.Tudom hogy ezt hívják sznobizmusnak,de odaint ha dolgozol,egy jó kocsit hamar meg tudsz venni,egy ilyen kocsi a kisstílűség és a csóróság teteje,negyon égő!

Idehaza teljesen más a helyzet.Ha van egy ilyen kocsid(kényelmes,viszonylag halk belül,könnyű vezetni,konfortos,ügyes városi autó,egyszerű mint a faék,ritkán romlik el)boldog tulajdonos vagy,mert ez egy úri kocsi idehaza.Megnézik a parkolóban mert tökéletes a fényezése,olyan mint az új.

Hát ennyit a két példámról,hogy hol kink mennyire tetszik,mennyire vállalható.

2014. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekünk nem ilyen autónk van. Ismerősnek van ilyen csak neki nem tetszik annyira.
2014. nov. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!