Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legrosszabb ISMERT...

Melyik a legrosszabb ISMERT (nem kínai ezaz) autómárka?

Figyelt kérdés
Indok?
2012. febr. 8. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

A régi Suzuki swiftek , mert nagyon vékony lemezből építették össze.A keresztapám a rendőrségen dolgozik , volt kint jó pár balesetnél és ő mesélte hogy a Suzukikból semmi nem marad.De ma azért már fejlődött a Suzuki.


A másik autók a 2 ütemű Trabantok.A baj az volt velük hogy a mai úti követelményeket nem tudták teljesíteni előzni szinte lehetetlen volt velük , sajnos ez érvényes még sok hasonló "keleti" autóra.A teljesítményük nagyon gyér és amikor 100 km/h-val előzől majdnem szétesnek és úgy bőgnek mintha egy normális nyugati autót 200-ig vinnél fel.

2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi, a suzuki szerintem is hulladék, főleg a régebbi, ronda, és tömegautó, nem kéne ezért soha, egy trabi sokkal egyedibb és feelingesebb, szerintem a 2T trabanttal nincs olyan nagy gond, csak ne hosszú távokra használd.
2012. febr. 8. 19:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ilyen hogy legrosszabb mert minden kocsiban van valami jo,szep,szerethető......
2012. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
A régi Swift viszont elképesztően megbízható autó! Az új Swift meg bár biztonságilag is okés, megbízható is, úgyhogy nem értem, amikor azt szidják az emberek.
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Hát, nekem a rangsor: Trabi, warburg, kis polszki. ezek teljesen élhetetlen kategória, ezeknél egy fokkal ugyan jobb a suzuki, de az is egy hatalmas hulladék, nekem se kéne, max ha ingyen adnák és nyugodtan eladhatom. Használatra ingyen se kéne. Inkább busz, vagy gyaloglás.
2012. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
A legroszabb vilagszerte ismert kocsimarka a Geenley kinai.
2012. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Legrosszabb márka, hát mindegyik csinált azért jó autót. Trabinak a négyüteműje (vw), a varnyú alapból nem volt rossz kocsi, az FSOnak is volt viszonylag jól működő kocsija, a 125p fiat polski. Tehát márkában itthon nem tudok legrosszabbat mondani. Ha átlagoljuk, a fiat első pl 500-as marha szar volt, a 850 viszont jó. A punto se jó kocsi. A Lada is jó meg nem is.
2012. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Én a velorexre szavaznék :D
2012. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a régi swiftet fikázza,hogy sz@r és nem kellene neki.Amikor tavaly eladtam egész nap csörgött a telefonom,majdnem össze vesztek rajta.Pedig olcsón sem árultam és fapados volt.Én is meglepődtem rajta,hogy ennyire kelendő.

Én szerettem,mert 5 litert fogyasztott,gyakorlatilag egy fillért nem kellett ráköltenem olajcserén kívül.Nem bántam meg,hogy ezt s típust választottam.Még most is meglenne,ha nem vettem volna egy zsir új autót.

Hogy a többség lenézte és presztizse sincs,na ez érdekelt a legkevésbé.

2012. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Látom megint megy a swift fikázása. Ezt általában olyan emberek írják és mondják akik még sosem ültek benne. Az autó tényleg vékony lemezekből van, de ezen kívül más kivetni valót nem lehet találni rajta. Ha azt nézzük hogy egy olcsó városi kisautónak tervezték és nem egy családi limuzinnak. A motorja szinte örök életű , rozsdásodásra nem hajlamos és megy mint a golyó /legalábbis az 1.3-as/. Illetve a 96 utániakban már van légzsák és az ajtókban is van + merevítés. A hasonló kategóriájú és évjáratú autók közül az egyik legjobb választás.
2012. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!