Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert utaljak minden orszagban...

Miert utaljak minden orszagban a romanokat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:54
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
79%

ja még előző író vok...

csak annyi h mostanában ez nagy probléma pláne fiatal körökben mert a neveltetés az most ilyen nemzeti kérdésekben befolyásoló sajnos. ha otthon azt hallja vki h ezt vagy azt a népet szidják akkor ő is azt fogja mert az neki az etalon. am meg sztem találsz bőven olyanokat akik nem fognak a nemzetiséged miatt bántani.

2008. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Nemrég az egyik barátnőm )csoporttársam) járt Romániában. Ő nem utál senkit, nincsenek előítéletei különböző népek felé, tényleg! Tanulmányúton volt, elvileg értelmiségi emberekkel találkozott, de amiket mesélt...... A románok látványosan utálták a magyarokat!!! úgy tűnik, történelemből sem mindent úgy tanítottak nekik, ahogy történt. Egyébként vannak román barátaink, és nagyon kedvesek, aranyosak.
2008. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%

A magyarok leginkabb a Romaniabol atjovo olah ciganyokat utaljak, a magyarorszagi ciganyokkal sem tudnak mit kezdeni, nem hogy a romanokkal (lopnak, csalnak, hazudnak, uton-utfelen megprobalnak hazugsagokat felsorolva eroszakosan eladni valami bovli szart, stb).


Nemreg Erdelyben jartamban a magyarul beszelo emberekkel semmi gond nem volt, mindenki rendes, kedves, de az ottani romanok utaljak mind az erdelyi, mint a magyarorszagi magyarokat. Ha egy roman tud magyarul valamennyire, nem hajlando hasznalni, ha mondjuk segitseget akarsz role kerni magyarul ... Aztan csodalkoznak, ha utaljak oket is... :-(

2008. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
mert rohadt mocskos nép az egész büdös cigányok de utálom őket
2008. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a románok abban a hitben élnek, hogy a székelykapu az ő "találmányuk" (!!!!!!?????)

Ez számomra fölöttébb fölháborító.

2008. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek hogy valaszolt:D
2008. aug. 15. 20:50
 17/28 anonim válasza:
13%

Vannak rendes romák..... 100-ból talán 3-4 db. Én ennyit ismerek.

Meg kell nézni, hogy a legtöbb milyen körülmények között él és erről nem a magyarok vagy az állam tehet hanem ők maguk. Ha tisztálkodnának meg megtanulnának normálisan beszélni akkor találnának maguknak munkahelyet, de csak ahhoz értenek, hogy csináljanak még 2-3 gyereket aztán kapják azok után is a segélyt.

Meg lehet nézni azokat a szocpolos házakat amiket kaptak, 3-4 hónap alatt lelakják az egészet, betüzelik az ajtókat meg az ablakokat.

Én megmondom őszintén előítéletes vagyok az összessel szemben, nagyon kevés jó tapasztalatom volt velük kapcsolatban és ezzel nem vagyok egyedül.

2008. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem romák, románok:D (az előző válaszadónak)

Mi azért utálunk titeket, mert Erdély -ami minket illet-a tiétek. Jah meg azért meet pl youtube-on magyar videóknál több románnak láttám a sértő kommentjeit... szóval a legtöbben még bántjátok is a magyarokat.

2008. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Magyarországon élő áttelepülteket egyáltalán nem utálja senki, csak a "kintieket". De őket sem feltétlenül.
2008. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
valahogy elterjedt a roman keregetok ill. tolvajok hire Europaban. es a media is ratett 1 lapattal. pl mikor volt a botrany Olaszorszagban (most telen) a roman hirado tele volt azzal h kitiltjak/kirakjak az osszes romant,stb. az olasz ismeroseim meg nem tudtak semmit a dologrol. eleg erdekes.... azonkivul az olyan esetek mint a becsi hattyusutes, eperszedes, stb. sztorik nagyon elterjedtek es az emberek hajlamosak altalanositani. en ismerek olyan romant is aki tokeletesen megfelel ennek a leirasnak, de olyat is,aki mellett 1 halom "diszmagyar" elbujhat. nem kell altalanositani!
2008. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!