Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok animéket mondani?

Tudnátok animéket mondani?

Figyelt kérdés

Olyanokat amik iskolai életben játszódnak és lehetőleg semmi horror vagy hentai jelenet.És legyen benne szerelem és legyen vicces

Pl: hatsukoi limited, toradora



2014. okt. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

School Days(ebben a szerelem van a középpontban, de nem vicces)

Kaichou Wa Maid Sama(ez nagyon jó:) mindenképp nézz utána)

Kimi ni todoke(nagyon aranyos,komolyabb romantikus anime)

Sukitte ii ya no(régebben néztem, de arra emlékszem hogy jó és szintén kicsit komolyabb)

Lovely complex(nagyon vicces és aranyos anime,fent van magyar szinkronnal)

Tonari no kaibutsu-kun

Special A

Zero no tsukaima(ez is iskolai élettel kapcsolatos, de egyúttal fantasy is,4évados)


amik nem iskolai élettel kapcsolatosak, de romantikusak és nagyon jók:

Nana(hihetetlenül jó történet)

Paradise Kiss(nem happy ending a vége)

Itazura Na Kiss(ez nagyon vicces és romantikus is, ajánlom:D)

Amnesia(ez ilyen érdekesebb történet, a csaj elveszti az emlékezetét és abból lesznek a bonyodalmak)

2014. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kihagytam, hogy a special A-ben a csaj versenyzik a fiúval, és egy osztályba járnak.

A Tonari no kaibutsu kun-ban pedig egy nagyon sokat tanuló lány és egy iskola kerülő fiú kapcsolatáról van szó.

2014. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy megint írok, csak eszembejutott még egy kettő. :D

Az Ao haru ride az egyik kedvenc animém, sajnos csak az első évad jött ki, de én elkezdtem olvasni belőle a mangát és az is nagyon jó. Sulis élet, szerelem, talán még humor is megtalálható benne.:))


Ezen kívül ajánlanám még a Clannadot és a Bokura ga itat, amik szerelmes animék és iskolai környezetben játszódnak. Úgy tudom, hogy nem éppen viccesek, de nem tudok nyilatkozni, mert nem néztem végig őket. Nem tetszett a grafikájuk, viszont másoknak nagyon elnyerték a tetszésüket.

2014. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül már láttam párat és jók voltak de majd a többinek is utána nézek. köszi:)
2014. okt. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!