Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elizette fogamzásgátló tablett...

Elizette fogamzásgátló tablettáról vélemény?

Figyelt kérdés
Volinát szedtem már, azzal minden rendbe volt. Hízás és pattanások mellékhatásoktól tartok. 19 éves vagyok.

2014. okt. 18. 10:26
 1/8 Lintuka válasza:

Szia!

Sehol nem találtam semmit erről a gyógyszerről, és látom neked sem érkezett válasz. Nekem is ezt írták fel. Te elkezdted már szedni? Ha igen akkor mondanál róla valamit?:)

2014. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem is most irta fel a dokim. Van valami tapasztalat mar rola ? Nem akarok vmi kiserleti nyul lenni. :) Az elozo gyogyszeremtol hiztam, frigid unalmas voltam depresszioval. Pedig ketszer is probaltam szunetet tartani. Akkor a dienille nevu tabit szedtem. Felek ettol is.


Bocs az ekezet miatt, plusz ha felre irtam vmit telorol vok

2014. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én nekem is ezt irták fel tegnap az orvosnál a dolog pikantériája,hogy pajzsmirigyalúlműködésem van és magas prolaktin szintem így kaptam ezt a gyógyszert.egyenlőre nem merem bevenni a kettő hormongyógyszer mellé...
2014. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem ma írták fel.

Azóta van valami tapasztalatotok vele?

2014. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Első hetekben halánték nyomás érzékeny voltam. Nem tudom, hogy a gyógyszertől vagy más hatott-e ki rám.


Mostanában igen sokat fájt a fejem, ezt se tudom, hogy a gyógyszer okozta-e. Front érzékeny vagyok.


Első 1 hónapban minden nap barnás folyásom volt.

Első megvonásos héten a gyógyszer elhagyása után 2 napra jelentkezett vérzés. És a 7. napon magától abba maradt.

Annyira erős vérzésem volt, hogy gyógyszertől így még sose voltam.

Volt, hogy 1,5 órát ültem és eszembe nem jutott, hogy bajban leszek felkeltem, ruhám szék párna minden véres lett.

Most vagyok a 2. levélnél a 3. szemnél.

Se fejfájás, se barnás folyás. Perpillanat, ugyan ugy érzem magam mint a gyógyszer előtt. Sőt elkezdtem tornászni, és diétásan enni. És látom a változást, míg ha másik gyógyszert szedtem sose sikerült lejjebb tolni a kg-kat, csak felfele kúsztak.

2014. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ezt szedem már három hónapja. Én is szedtem már évekkel ezelőtt fogamz.-t, és hasonló következményei voltak nálam is, mint a fenti válaszadónak (unalmas, frigid, hízás, stb.). Éppen ezért nem akartam tablettát szedni, de szülések után nagyon erős vérzésem volt (én akkor nem tudtam sehová menni egy 24 órát), ezért írta föl a dokim, mondtam neki, hogy nem akarom, de azt mondta, hogy legalább próbáljam meg. Az eddigi tapasztalataim: nagyon sokat változott az életminőségem azáltal, hogy a vérzésem enyhült, nem vagyok házhoz kötve, azáltal, hogy enyhült a vérzésem, nekem nem volt semmilyen barnás folyásom, hízást sem vettem észre eddig, sőt, mintha fogytam volna, eddig elégedett vagyok. Persze mindenki másként reagálhat, de nekem eddig bevált.
2015. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Esztu81 válasza:
Nekem szülés után ezt írta fel a doki,amikor abbahagytam a szoptatást. Kifejezett kérésem volt,hogy olyat írjon,ami nem vágja haza a libidómat (gyógyszer nélküli két év alatt minőségi változás állt be ilyen téren,nem akartam elrontani :-D). Abszolút bevált az Elizette ilyen téren. Egyéb mellékhatások sem voltak
2016. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kiara0213 válasza:
Nekem is szülés után írta fel a nőgyógyászom ezt a gyógyszert..HÁÁT....Igen egy csöppet hízlal, de pattanásokról vagy más elváltozásról szó sincs...Nekem tetszik...:)
2017. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!