Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 hónapja szedek fogamzásgátló...

1 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát (velgyn), most szedtem be a 3. Placebo tablettát. És nem jött meg és nem is érzem, hogy megjönne. Szedtem mellette antibiotikumot, és azt olvastam, hogy védekezni kellett volna. Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 13:54
 1/2 anonim válasza:

A betegtájékozatót olvastad e?

Illetve a nődokid mit mondott, mikor felírta ezt a fajta tablettát?

A legtöbb fogamzásgátló első hónapban még NEM ad védettséget, illetve igen az antibiotikum kilőheti, ugyhogy ilyenkor nem árt máshogy is védekezni.

De a betegtájékoztatóból és a dokitól biztosabb infókat kapsz.

2014. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _Girl_ válasza:

Én is ugyanezt szedem, és a betegtájékoztató szerint, ha valaki a menstruáció első napján kezdi szedni,már 1. naptól véd, ha a ciklus 2-5. napján akkor az első 7 napban kell még másképp is védekezni.

Viszont az antibiotikum+fogamzásgátlóról nem ír külön, szóval azt nem tudom, hogy befolyásolja-e,de én is úgy tudom,hogy befolyásolhatja a fog.gátlók hatását.


Nekem az lenne a kérdésem, hogy valaki ennek a gyógyszernek a szedése közben tapasztalt-e fejfájást mellékhatásként, és ha igen, akkor idővel javult-e, elmúlt-e???? Előre is köszönöm !!!

2016. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!