Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell egy aktív hangfal...

Mi kell egy aktív hangfal megépítéséhez?

Figyelt kérdés

Annyit tudok eddig az egészről hogy kell bele sugárzó hangválltó és egy erősítő .

Hogyha tudtok egy jó hangfalba építhető erősítőt és ha kell még valami az összeállításhoz írjátok le .



#hangfal #erősítőmodul
2014. okt. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

mindegy mit építesz bele.

Szinte bármilyen erősítőt belerakhtasz

2014. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TUDÁS és alkatrészek.


Különben egyszerűbb és olcsóbb, ha veszel egy jó erősítőt, meg egy értelmes hangsugárzót/párt, használtan, jó állapotban.

2014. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de az erősítőn és a hangsugárzón kívül milyen alaktrészek kellenek bele ?
2014. okt. 28. 16:56
 4/5 anonim válasza:

Faanyag, szerszámok(esetleg muhely), sok tapasztalat, hangszóró(1 vagy tobb, nem tudom mennyire gondoltál), belso elektronika(kábelek, erosito, csatlakozók, forrasztások, esetleg csillapítóanyag, hangváltó csak akkor kell, ha 2 vagy tobb hangszóró van a dobozban). Nem tudok sokat így segíteni, írd le mit gondoltál ki, lehet hogy úgy tobbet segíthetnék.

Sok sikert!

2014. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy egy régi katonai ládába építenék egy aktívhangfalat és valamennyire értek is a hangtechnkához csak pontosa nem tudtam m kell bele .De az lenne az elképzelés hogy egy 26x46x27 ládába lenne 2 vagy három sugárzó egy magas [link] és egy mélyközép [link]


és ha tudnál nekem írni egy linket egy jó és viszonylag olcsó hangfalba építhető erősítőről és egy hangválltóról (legyenek kompatibilisek a sugárzókkal )azt nagyon megköszönném.Ha van valami hozzáfűzni valód akkor hallgatom . eddig is nagyon köszönöm :)

2014. nov. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!