Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen készségekre van szukség...

Milyen készségekre van szukségem ha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok,az lenne a kérdésem hogy milyen készségekre van szukségem,ha egyszer egy tanyán élo feleség és háziasszony leszek,ahol nincs vezetékes áram,gáz és ilyenek.

Ezekre gondoltam:

1.Varrás

2.Fozni-sutni tudás

3.Tudni gondozni az állatokat

4.Gyógynovények ismerete


Mi van még?

Kérlek csak simán válaszoljatok a kérdésemre,ne tegyetek ostoba kommenteket.

Ja,és az uzleti ruhák kiesnek,szoval én varrnám a ruhákat.



2014. okt. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha főzni+sütni akarsz, akkor jobb ha rágyúrsz, mert fát is kell vágnod hozzá :D

A gyógynövények mellett meg kertészkedni is tudnod kell, mivel gondolom nem lesz a közelben TESCO, ahol be tudsz majd vásárolni. A kertészkedéshez meg nem kis terület kell, mert abból nem fog senki jól lakni.

Az se hátrány, ha házilag össze tudsz állítani valami természetes permetet, amitől garantálod, hogy a zöldségek, gyümölcsök nem fognak kipusztulni, mert ha kipusztul, az gáz, mert nem esztek.

Emellett mivel tanya, biztos lesznek háziállatok. Nem csak gondozni kell őket. Tudni kell, hogy adott állatnak melyik része ehető, hogyan kell felvágni.


Engem azért mégis érdekelne, honnan jut eszedbe ilyen hülyeség :D

2014. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ!

Sutni-fozni már tudok,napi rendszerességgel csinálom,és vannak állataink is,bár nem vágjuk le oket,mivel vegák vagyunk.

Hát ez onnan jutott eszembe,hogy ha nekem most vissza kéne mennem a 16. századba parasztnak akkor el tudnék e látni egy családot.

De honnan szereztek cérnát?Fontak vagy mi?

2014. okt. 19. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
tudnod kell takarékoskodni
2014. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 [link]
2014. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!