Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméten hol vágnak méretre...

Kecskeméten hol vágnak méretre SIM kártyát és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Az adott szolgáltató is megcsinálja elvileg.
2014. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg a szolgáltató ad helyette egy új sim kártyát aminek a telefonszámod és a rajta lévő egyenleg is megmarad.

Azt tudom, hogy a T-momilnál ingyen cserélik ki, de gondolom a többi szolgáltatónál is.

2014. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

egyébként vodás vagyok és előfizus...

2014. okt. 20. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Előszőr menj be egy Vodafone üzletbe és ha ott fizetni kell érte, csak azután vágasd el egy GSM boltban. Egy új, alapból jó méretű kártya jobb eséllyel fog helyesen működni, mint egy kivágott. Egyébként otthon is ki tudod vágni, le lehet hozzá tölteni sablont a netről. Máshol vagy ingyen, vagy max 500 Ft-ért kivágják, de manapság az 500 Ft már elég sok, tekintve, hogy nagy eséllyel ingyen cseréli a szolgáltató. Nekem két éve ingyen cserélték a Telekomnál (T-Mobile).
2014. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!