Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetem ki a mystart...

Hogyan törölhetem ki a mystartsearch-öt?

Figyelt kérdés

Véletlenül rátelepítettem a gépemre, nem tudom eltüntetni. Kezdőlap a mystartsearch.com, hiába állítom át (Chrome-ot használok). Ha kattintok, állandóan bejön egy reklám, vagy új ablakban, vagy új oldalon.

Ha a vezérlőpulton rámegyek a Programok eltávolításán belül a mystartsearch-re, akkor bejön egy ablak, hogy írjam be a képen lévő karaktereket. Beírtam, és a folytatásra kattintottam, erre annyit csinált, hogy átnevezte magát "mystartsearch uninstall"-ra.

Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget előre is!



2014. okt. 20. 15:37
 1/4 Peter Drag válasza:

Ez nem válasz lesz, de én már mérgemben újra raktam a gépemet, és egy nap múlva megjelent, anélkül, hogy valamit telepítettem volna. Az Avast valami vírust jelez, de nem szabadít meg tőle.

Nagyon jó lenne, ha valaki hozzáértő adna tanácsot!

2014. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mystartsearch féle szemétre én az ADW Cleaner progit használtam,sikeresen.
2014. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Peter Drag válasza:
Király vagy! Sikerült. :-)
2014. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is sikerült vele eltávolítani ezt a szemetet!Thank you:)
2014. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!