Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy közel 100 éves varrógé...

Van egy közel 100 éves varrógépem, kidobni sajnálom, mert anyai örökség. Műgyűjtőnek, vagy varrni tanulónak ingyen oda adnám. Vagy hol és hogyan lehet meghirdetni az interneten?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem apródra vagy ilyen helyekre felrakhatod, de szerintem egy műgyűjtő igencsak örülni fog egy ilyennek :)

Ha gondolod menj be egy régiségkereskedőhöz és kérdezz rá hogy mennyiért venné meg.

2014. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OLX vagy VATERA a vaterál licitálni is lehet,szerintem tedd fel oda és még pénzt is kaphatsz érte érdemes megpróbálni.
2014. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne is dobjad ki, de tanulón kívül (ha van ilyen ismeretségi körödben) ne ajándékozd el.

Ha műgyűjtőnek adod ajándékul, ő is pénzt fog csinálni belőle, amit te is megtehetsz a kellő hirdetési oldalakon.

.

Amennyiben van közeledben olyan múzeum, amelyik bemutatja a régi korok szerszámait és nem akarsz pénzt csinálni belőle, keresd meg őket ajándékozási szándékoddal.

Ez esetben még hiuságod is simogathatja, ha szerepel rajta, hogy a te ajándékod!

2014. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!