Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-re le szoktatok...

Nyilvános wc-re le szoktatok ülni, ki hogy van ezzel (lányok)?

Figyelt kérdés
Mondják hogy fertőzések meg stb de én leszoktam,kivéve ha látom hogy koszos,pisis stb és mobilwc-ekre nem szoktam,de minden más esetben igen.

2014. okt. 21. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Üdvözlöm a barátodat :D

Óvatosan kell bánni az ilyenekkel, mert sose tudhatod, hogy ki ült előtted a wc-n. Nem csak azét nem szoktak ráülni, mert gusztustalan, hanem azért, mert lehet rajta bármilyen fertőző baktérium is.

2014. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Lehet kapni erre az alkalomra használható, WC ülőkére való papír ülőkét, nálam mindig van a táskámban.
2014. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
Nem szoktam, és a választ már leírták előttem, hogy miért. A baktériumokat nem látod szabad szemmel, hiába nem "koszos, pisis". Akkor inkább pakold körbe wc papírral az ülőkét!
2014. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Én sose szoktam,kivéve németországban egyszer mert ott a WC önnmagát tisztította és olyan jo tisztítószer illata volt :D
2014. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen öntisztító wc-k megint más kategória :D
2014. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első:Nem kaptam el semmit a nyilvános wc-k miatt...
2014. okt. 22. 12:57
 7/11 A kérdező kommentje:
2.És ezt hol lehet kapni?
2014. okt. 22. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem elg a wc papir is vagy a papirzsebkendo... en mindig teszt ra
2014. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*teszek ra
2014. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én nem nagyon szeretem az idegen helyeket,de ha nagyon pisilnem kell csak akkor használom,amúgy meg nem.

Ha megyek akkor is mindig van nálam,WC ülőkére való papír ülőke,amit mondtak,intim törlőkendő,kéztörlő,kézfertőtlenítő.

Mivel nem tudhatom ki ült rá,ki nyúlt hozzá és semmi bacit nem akarok elkapni.

2014. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!