Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti nem paráztok ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nem paráztok ettől?

Figyelt kérdés

Aki már küldött üzenetben képet magáról (most mindegy, hogy ruhás vagy anélkül) nem fél, hogy nyilvánosságra kerül? Vagy nem érdekelne?


Gondolom fehérneműs vagy ruha nélküli képek esetében inkább szempont az, hogy ne nagyon kerüljön nyilvánosságra, de hogy védekeztek ez ellen? Van akit ez sem zavarna? (szerintem amúgy az átlag embert zavarná de a ti véleményetek érdekel)



2014. ápr. 29. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor küldjél, ha már megismerted a másikat annyira, hogy ne érezd problémának egy kép küldését.
2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Olyan embernek küldök képet, akiben érzem, hogy megbízhatok.
2014. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

annak küldök képet akiben megbízok,és megtudom veretni (ha kell)

A"meguntam a csaj és felteszem GFS-re"probléma megelőzése miatt.

2014. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy ideig nekem is kicsit kattogott az agyam ezen, de (mint egy normális párkapcsolatban) megbeszéltük. Rákérdeztem, hogy ha szakítanánk (mindegy, hogy csúnya, vagy barátias szakítás lenne) akkor ő csinálna-e ilyet.

Egyébként, ha tényleg ismered az illetőt, egy idő után ki tudod ismerni, hogy úgymond bosszúálló típus-e és, hogy meddig tudna elmenni, hogy kicsesszen a másikkal.

2014. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!