Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcai verekedésnél a hüvelykuj...

Utcai verekedésnél a hüvelykujj helyzete?

Figyelt kérdés
A hüvelykujjnak a tenyérbe visszahajtva kell lennie,vagy pedig normális helyzetben,a többi ujj mellett?
2014. okt. 22. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a többi ujjon kívül, különben eltörik.
2014. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mikor fiatal voltam :


a utcán hülye az aki ökölarcod vív. (én dagi voltam.)

Álltam az ütéseket még elég közel tudtam férkőzni (elbízta magát) hozzá. Fogásba földre vittem és ekkor haraptam fület orrot. kb 12x jobban fáj mint egy ökölcsapás.

Mikor már nem ütött csak menekült, akkor karommal fojtani kezdtem. Na ekkor leszedtek róla mielőtt megölöm.


kb 70 bunyóból 66-ot nyertem.

2014. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 ügyes...


hogy lehet ennyi konfliktusba keveredni áhhh :D

2014. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a 90 es évekbe volt. akkoriban mindenért bunyóztunk. ;)


elég volt ha egy zenei irányzatnak megfelelően öltözködtél. már balhé volt. Ja és skinhead is volt. Mert az menő volt.

2014. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is "dagi" vagyok... Legjobb módszerem az, hogy neki szorítom a falnak (súlyom miatt eséyltelen h kiszabaduljon), és addig ütöm a fejét, amíg még tud/akar tiltakozni...
2014. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utcai verekedésnél az a leghasznosabb, ha a hüvelykujjad minimum ötven méterre van a színhelytől és te sem vagyok sokkal közelebb...
2014. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!