Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nissan Almera 2.2D 200e...

Nissan Almera 2.2D 200e futott km el. Alsó fordulatszám tartományban nincs megfelelő teljesítmény. Nem okádja a füstöt nem zörög könnyen indul. Valakinek esetleg volt már ilyen autóval hasonló gondja? Ha volt mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés
Adott egy 2000 es évjáratú almera Y22DDT motorkódú motorral a jelenség a következő alapjáratról nagyon lomhán és erőtlenül pörög fel,gyorsít a turbó belépéséig úgy 2200-2400 as fordulatig utána viszont húz mint a gőzmozdony.Hibakódot nem hoz semmit,EGR szelep kipucolva légszűrő cserélve,minden csatlakozó széthúzva kontakt spray-zve összedugva,akkusaru levéve feltéve semmi változás.A szakik a légtömegmérőt kiiktatták (lehúzták a csatlakozót róla) így javult az alsó fordulatról felpörgés de nyilván ez nem egészséges dolog és amúgy is így meg felül nem lett jó.Megállapításuk szerint rossz a légtömegmérő ezért rendeltem egy Bosch gyári légtömegmérőt,beletettem akku le akku fel változás semmi.Kicseréltem egy Marelli gyártmányra változás semmi új diagnosztika,hibakód nincs végső elkeseredésben megpróbálkoztam egy kínai gyártmányú légtömegmérő beszerelésével.Természetesen semmi változást nem hozott.Nem tudom mitévő legyek talán itt valakinek van egy ötlete mi lehet a baj?

2014. okt. 23. 08:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!