Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem indul a Robogóm!? (Peugeot...

Nem indul a Robogóm!? (Peugeot Vivacity 50ccm)

Figyelt kérdés

Egyik este haza értem, semmi baj nem volt vele útközben, másnap reggel már nem indult be csak sok próbálkozás után és egy ideig azt csinálta ha ki engedtem a féket le akart állni de ezt abba hagyta amikor felmelegedett a motor Ezután mentem vele és 2x durogot a kipufogó, utána még jó volt kb 1óráig. Majd leállt és azóta nem indul.


Gyújtás van,karburátor kitisztítva,az aksi új kb.3honapos, az olaj új benne,Légszűrő tiszta,

Még mit nézek meg hol lehet a hiba?



2014. okt. 23. 09:13
 1/4 anonim válasza:

Először is, ha legközelebb robogót veszel, akkor Honda vagy Yamaha.

A karburátornak a fuvókáját néd meg át lehet-e rajt látni tisztán, ha nem akkor vékony dróttal piszkálgasd.

Nézd meg hogy benzines-e a gyertya(kap-e benzint).

Ha durrog akkor gyújtás a lehetséges probléma, állítsd be hogy a holtpont előtt egy kicsivel adja a szikrát, van erre pontos adat, hogy melyik motornál mennyi.


Nekem volt egyszer olyan problémám, hogy nem indult el, pedig azelőtt minden jó volt, és az volt a probléma hogy nem volt benn olaj. A tartály visszajelzője nem működött, a műszerfalon nem gyulladt ki a lámpa. Aztán tettem bele olajat és el indult. (Letiltott a rendszer)

2014. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne olaj!Benzines is a gyertya!Valószínűleg tényleg a gyújtás lesz a probléma de inkább elviszem szerelőhöz mert ő pontosabban be tudja majd állítani mint én! :) Köszönöm a segítséget!
2014. nov. 1. 21:15
 3/4 Radish válasza:
Első válaszoló, blokk teljes egészében Honda !!!!!!!!!
2015. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez Így van!Honda Blokk van benne és még mindig nem vittem el szerelőhöz és még mindig nem tudom h mi a baja !? :(
2015. jan. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!