Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot vivacity 50 mennnyire...

Peugeot vivacity 50 mennnyire megbízható, jó robogó? Ez kb hányas évjáratú motor lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 25. 10:30
 1/1 Radish válasza:
Nekem az eggyel régebbi típus van, a 2007-es. Megbízhatóságról annyit, hogy egy Jog megbízhatóságával nem vetekszik, de nem olyan vészes (blokk ha jól tudom Honda licensz. Fogyasztás egész tűrhető, 3 liter városba, most hidegbe se sokkal ment feljebb. Jól megy, lendületes, városba kényelmesen lehet vele tartani a tempót, 70-75 km/h a vége de még ott se erőlködik. Alkatrész bőséggel van hozzá, korrekt áron. Ha szervizre kerül a sor és nem értesz hozzá sincs baj, szinte az összes motor szerelő foglalkozik vele (legalábbis mifelénk). Ami nekem még tetszik rajta hogy jó nagy, kényelmes, ellehet rajta férni. Nem mondom azt hogy ennél nincs jobb vétel, mert tuti van, de én nagyon szeretem, engem teljes egészében kiszolgál.
2015. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!