Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sulit válasszak?

Milyen sulit válasszak?

Figyelt kérdés
Most megyek középsuliba és vagy gépészetre vagy informatikai szakra szeretnék menni. Kérdésem az lenne , hogy ha vége a 4 évnek és meg kaptam az érettségit , és ezután nem abban az "iparban" szeretnék elhelyszkedni akkor mi van? pl . ha most megyek gépésznek de bolti eladó állást akarok vállalni.
2014. okt. 23. 15:41
 1/3 anonim válasza:
akkor mér nem kereskedelmi iskolába mész?
2014. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Gépészetre szeretnék menni , csak példaként irtam , mert érdekel hogy ezt most hogy. Tehát ha gépészetre megyek vagy iformatikára akkor csak informatika/gépészeti területen tudok csak dolgozni ?
2014. okt. 23. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, az erettsegi miatt el tudsz helyezkedni mashol is ill. Tovabbtanulni. En info sszakon vegeztem most meg egyetemen tanulok tovabb (szakmait nem csinaltam meg). Ha technikusit nem is szerzel de a sszakmai alapozo targyakat mindenkepp tanulod, ha meg nem erdekel kesobb akkor legfeljebb ennyivel tobbet tudz
2014. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!