Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egy Facebook...

Hogyan tudom egy Facebook oldalon kikapcsolni a feltöltött képekről másoknak érkező értesítést?

Figyelt kérdés
Nem az a cél, hogy az albumot ne lássák, csak az, hogy a képfeltöltésről ne kapjon értesítést. Köszönöm a segítséget!
2014. okt. 24. 15:18
 1/3 anonim válasza:
Ők kitudják kapcsolni maguknak ha nem kérnek róla értesítést tovább, te maximum csak annyit tudsz tenni,hogy privát képként töltöd fel, de ugye akkor meg nem látják a többiek. :) Aki kap értesítést róla azt ő állította be magának :)
2014. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De én emlékszem, hogy egyszer rákérdezett, hogy a feltöltött képekről én is rendelkeztem valami beállítási lehetőséggel, lehet, hogy az, hogy megjelenjen-e az idővonalon, és nem az értesítés, de ez biztos, csak nem találom:( és nem tudom, én valakitől kapok értesítést, valakitől nem, én nem állítottam náluk külön semmit, ez akkor nem mégis az ő beállításuk?
2014. okt. 24. 15:32
 3/3 anonim válasza:
Nem. Amiről kapsz értesítést menj rá és a beállítások fül alatt kell lennie olyannak, hogy értesítések kikapcsolása vagy hasonló.
2014. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!