Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a blogom?

Véleményeznétek a blogom?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 24. 20:02
 1/7 anonim válasza:
100%

Unalmas, semmitmondó.

Jó, oké, van az a mell, na az felkeltette az érdeklődésemet de úgy alapjába véve az egész... unalmas.

2014. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Elég volt pár perc, és be is zártam. Pocsék.
2014. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen nincs sok véleményezni való, elég üres.

A háttér jó választás, a világoson szépen mutat majd a feketével írt szöveg. A profil képed, avatarod viszont nem a legjobb a keskenysége miatt nem néz ki jól, hogy nem tölti ki a kör alakot és az arcod sem látszik, ami nem baj, direkt is kitakarhatod.

A zenék nem a kedvenceim, de stílusát mindenki maga válogatja. Nincsenek menüpontok.

A cím érdekes választás, nem rossz de lehetne kreatívabb is. A színek jók.

2014. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öhm lehet, hogy akkor az én böngészőmmel van baj, mert nekem nem hoz elő tartalmat.
2014. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb tinitumbli ilyen, nincs olyan extra ami miatt bekövetnélek. azért viszont jár egy hatalmas dicséret, hogy nem indul el egyből a zene.
2014. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A playlistet ne oldalra tedd, mert az alján megjelenik egy nagyon csúnya reklám, ami elég zavaró ._. maga az oldal jól néz ki, bejön a téma, bár nem túl egyedi, de én szeretem ezeket a depis témákat..de az október 25-ei villogó képet azt szedd ki, az jujj...xd
2014. okt. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez nagyban divat tumblr... A zenék nem kapcsolódnak a témához és ez így zavaros. Ugyan ugy mint a többi kép... nincs meg a maga stílusa. A háttér egyszerű, a képek elrendezése átlátható, viszont az ULR kicsit nagyképű...

Én nem követnélek be... egyrészt mert nem ilyen a stílusom, másrészt meg mert nem sértésnek szánom, ez egyszerű kritika)elég üres az egész... nincs benne fantázia.

2014. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!