Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attól, hogy nem vagyok valláso...

Attól, hogy nem vagyok vallásos, még tehetek szüzességi fogadalmat?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről az egészről?

2014. okt. 25. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz, ez nincs vallásossághoz kötve. Ha neked ez valamiért jó így, tégy fogadalmat nyugodtan!
2014. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lexipadre ***** válasza:
100%

Lány vagy?Bár mindegy.Én javaslom.

Főleg ha majd valaki olyan kapja meg aki meg is érdemli.

2014. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen lány vagyok..nem tudom,van e valami "korhatár" vagy hogy megy ez az egész,15 éves vagyok,és úgy gondoltam,hogy 18 éves koromig szeretném "megtartani"...lehet ezt így egyáltalán?(kérlek ne nézzetek hülyének tudatlanságom miatt..)
2014. okt. 25. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok és még megvan a fogadalmam.


N

2014. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ez csak magyarázkodás és magatokat csapjátok be emberek. csak azért mondjátok és azért csináljátok, "magyarázzátok be magatoknak", mert nem kelletek senkinek és egy igazi pasi se menne a közeletekbe.
2015. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! :)

Én feltettem egy átlagos kérdést kíváncsiságból, és nem kértem vitát. Volt már barátom, és most is van olyan srác, aki össze akar velem jönni, de én egyszerűen túl korainak tartom elveszteni 16 évesen, és ezért tettem fogadalmat. :) Nem tudom, te hogy vagy vele, vagy esetleg már lefeküdtél valakivel, de én nem adnám magam oda 14-15-16 évesen senkinek, mert tudom, hogy az ember sokat változik még felnőtt koráig, és valószínű, hogy az a kapcsolat nem tartana örökké. Legalábbis nagyon ritka az olyan, hogy egy pár összeismerkedik még 16 évesen, és örökkön örökké együtt lesznek, "happy end" meg minden. Szükségtelen volt ezt a választ megírnod, 20 másodpercet elfecséreltél ezzel az életedből. De rendes vagy, hogy fáradoztál ezzel a fölösleges válasszal. :) Kaptál egy piros kezet ;)

2015. jan. 16. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
4. válaszadó vagyok. Még tartom magam ;)
2015. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!