Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az ilyesfajta válaszok?

Figyelt kérdés

Például van egy ilyen kérdés GYK-n hogy "Szerinted melyik a jobb, One Direction vagy Justinn Bieber" és akkor valaki oda írja, hogy "egyik sem, én nem hallgatok ilyeneket. vagy ugyanez könyvekkel/filmekkel, például a kérdés: "Melyik a jobb könyv Leiner Laurától, a Szent Johanna Gimi vagy a Bábel?" És akkor valaki odaokoskodik, hogy "nem tudom, én nem olvasok ilyesmiket". Meg azt is bírom, hogy "Ki a helyesebb, X vagy Y?" Erre odaírják: "nekem a pasim a leghelyesebb :)"

Most komolyan, ezek miért írnak akkor a kérdéshez?? Ha nem szereti egyiket se, minek kattint rá? Minek válaszol ilyen "ki a szebb/helyesebb" kérdésekre, ha van párja? Nyilván a kérdés nem neki szól,akkor viszont ne kattintson rá. Az ilyenek okosnak akarnak tűnni, vagy unatkoznak vagy mi? Kik ezek?



2014. okt. 27. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdés alapból nem ide való. Ez az oldal arra jött létre, hogy amit nem tudsz, azt megkérdezt. Nem véleménykutatásra meg csevegésre. Sajnos sokan erre használják.
2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!