Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tumblr lényege?

Mi a tumblr lényege?

Figyelt kérdés

Nem régen kezdtem el tumblizni, pár napja, mert úgy hallottam, hogy itt a normális emberek(értsd.: nem k****ák és páwák lakhelye) találhatók... Azonban, hogy őszinte legyek, itt tényleg nem a HP-k árasztják el az oldalt, hanem a világfájdalmasok, legalábbis magyarok terén... Nem sértésként, ez csak egy személyes vélemény, de ahhoz képest, hogy azt hittem, hogy most ráleltem egy közösségi oldalra, ahol önmagam lehetek és beilleszkedhetek nagyon nem ez történt... Mindenhol dohányos képek, filmekből kivágott szex jelenetek, szomorú idézetek... Mondják, hogy 'a tumblid te vagy', de akkor most minden magyar tumblis ilyen világfájdalmas?o.o Vagy csak én vagyok hülye, és még nem találtam meg az én 'tumblis stílusom'...? Valaki mondja már meg: minden magyar tumblis ilyen depressziós, közhelyes, vagy csak még én nem ástam elég mélyre magam ebben a témában? Előre is köszönöm:)

U.i.: Ha valakit bántana a véleményem, attól elnézést kérek, ez az én gondolatom, az első benyomásom. :)



2014. okt. 27. 17:09
 1/3 anonim válasza:
Egyetértek pár dologban őszintén szólva nem túl szimpatikusak azok a tumblik akik sajnáltatják magukat (tisztelet a kivételnek akik tényleg problémával küszködnek) de nem csak ilyenek vannak hidd el. De van a másik véglet, a divattumblr-ösök, akik csak azért csinálják, mert valakik szerint "menő"..ott ilyen kajákról és tömegruhákról vannak képek..szerintem kutakodj még, biztos van a te stílusodhoz hasonló is!
2014. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyrészük tényleg a világfájdalmas szuicid tinip*csa. Ott ezek a menők. Askon pedig az ecsetfejű páwák. Ezek az oldalak a lelki defektesek gyűjtőhelyei.
2014. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a legtobb magyar tumblisnak tenyleg vilagfajdalmai, mg depresszioja van (szerintem akik kiteszik ezeket a vagdosos kepeket, azoknak a 90%-a meg csak penget sem fogott a kezebe), nekem is van tumblim es en sem ertettem, beszelgettem tumblin egy lannyal es szomoru szmajlikat irt meg minden es megkerdeztem, hogy szomoru-e azt mondta igen es visszakerdezett, hogy en szomoru vagyok-e es nemet mondtam erre megkerdezte, hogy akkor minek van tumblim... sokan azt hiszik, hogy ez csak errol szol, pedig valojaban nem. Ez az onkifejezesrol szol, hogy itt tenyleg onmagad lehetsz, meg minden ize...

A divattumblr az egy masik dolog, azokkal nem is foglalkozok, azokon latni is lehet. Szoval ne aggodj! :) nem csak a depressziorol szolo tumblr blogok vannak :)

2014. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!