Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar pénzérme amely mindkét...

Mroli kérdése:

Magyar pénzérme amely mindkét oldala egyforma?

Figyelt kérdés
Helo, olyan lehetőleg magyar pénzérmét (mait) keresek aminek mindkét oldala egyforma.Mondjuk mindkét oldala fej,értitek.

2014. okt. 28. 18:10
 1/4 anonim válasza:
ilyen nincsen... :) szerinted miért dobják fel és kérdezik meg hogy fej vagy írás??? mert fej és írás.. :D
2014. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De,érted, mennyire menő lenne ha feldobnám,mindkétnoldala fej, és a fejre fogadnék:DD csak,hogy semmilyen boltban sem kapható? Vagy,lehet csinaltatni? Nem muszaly pont ugy kineznie mint egy igazinak,csak mindket oldala azonos legyen
2014. okt. 29. 20:25
 3/4 anonim válasza:
az előző vagyok :DD dede vágom XD én is gondoltam h ezért kell.. de am sztem lehet csináltatni ;) de sztem feltűnő h ha mindkét oldala egyforma akk inkább olmozd be vagy nem tom ;)
2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem mutatnam meg a masik felet, de jo majd utananezek lehet e csinaltatni,amugy ez az olmozas sem rossz otlet:D
2014. okt. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!