Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez az idézet?

Nektek hogy tetszik ez az idézet?

Figyelt kérdés
"Utána néztem a férfinak, aki a mozifilmben játszott. Nem kényszerített rá senki, önszántamból tettem ; valamilyen késztetést éreztem aziránt, hogy megtegyem. Nem tudom miért, vagy hogy hogyan kerített hatalmába ez az érzés, de megtettem. Csalódott voltam, a reményem elszállt. A filmbeli vonzó külső, a sexy férfi hirtelen elvész, Egy teljesen más lényt pillantottam meg, mintha nem is ismerném. De az a gyönyörű és egyben hátborzongató érzés, amikor visszagondolok a tökéletes férfira, belül elmosolyodom, melegség tölt el, és váltig állítom, hogy ilyen Isteni lényt még soha életemben nem láttam"

2014. okt. 29. 18:11
 1/1 2xSü ***** válasza:
Remek. Valaki rájön, hogy a színészet az színészet és nem a valóság, valamint arra, hogy a színészet lényege, hogy valami olyat ábrázoljon, ami valamiért értékes. Ha így folytatja az illető, a végén még az óvodába is felveszik. :-)
2014. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!