Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb haverommal összevesz...

A legjobb haverommal összevesztem még nyár elött és van még 2 haverja velük is joba voltam még régen üköt is szoktam szivatni de csak hülyültem velük de komolyna gondolták és most már ök is utálnak hogy béküljek ki velük?

Figyelt kérdés
és amikor elmennek mellettem mint egy idegen ez nekem rohadtul fáj nem tudnátok valami tanácsot adni hogy béküljek ki velük?

2014. okt. 29. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Szia tágítsd ki a segglyukát
2014. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a haveroddal összevesztél, a haverjait meg szivattad és besokaltak. Elegük lett belőled!

Hát először is bocsánatot kellene kérned tőlük.

Kétesélyes, lehet, hogy megbocsátanak, lehet, hogy nem.

Ha megbocsátanak, akkor is lehetséges, hogy a barátság nem folytatódik.

Meg kell tanulnod ebből a hibából, hogy büntetlenül nem lépheted át más ember tűréshatárát. Amit te hülyülésnek veszel, az lehet másnak nagyon durva dolog.

Szóval ne lepődj meg, hogyha maradsz kiközösítetten...

2014. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!