Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NŐI katonaság? Franciaországba...

NŐI katonaság? Franciaországban vagy Spanyolországban a katonai elvárások nőknek, bekerülés, stb. Minden a katonaságról.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Katona szeretnék lenni, komoly célokkal, átgondoltan mielőtt erre pazarolnák a válaszban a betűket. Az interneten nem találtam számomra megfelelő felvilágosítást arról, hogyan lehet és milyen feltételekkel bekerülni a francia vagy a spanyol katonaságba. Kemény, intenzív edzésre járok, atletizálok, testnevelés faktos vagyok, sportolok és edzem magam. Nem éppen nőies vagyok. Nem számítanak ezek a feltételek csak a pontos részleteket ha valaki leírná nekem nagyon hálás lennék. Minden tanácsot szívesen fogadok természetesen. Fontos nekem ez a szakma úgyhogy kérek mindenkit segítsen! :) köszönöm előre

#katonaság #nők #francia haderő #spanyol haderő
2014. okt. 30. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, Te tetted fel tegnap a Francia Idegenlágiós kérdést is, tehát tényleg komolyak a szándékaid.

Én csak Franciaországról tudok beszélni, mert itt élek, de azt hiszem, kevés eltéréssel hasonló szabályok vonatkoznak a többi eurüpai országra is.

Első mindjárt az, hogy francia állampolgárságú legyél. A hadseregbe csak ebben az esetben juthatsz be.

Tudnod kell a nyelvet is, ez nem olyan, mint az Idegenlégió.

Ha ezek a feltételek megvannak, akkor itt megnézheted a többit:


[link]

Gondolom, komoly okod van, hogy mindezt nem Magyarországon akarod megtenni, nem akarok indiszkrét lenni.


Sok sikert!

2014. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!