Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek! Mi az oka annak hogy...

Emberek! Mi az oka annak hogy itt Magyarországon ilyen nagyon nagyon népsszerűek lettek a Cigányok, Romák?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Sokat lopnak.
2014. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Orbán kormányzása miatt(ő is egy cigány és felkarolja a tezsvéreit)
2014. okt. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek sem Cigány, sem Roma családnevű embert sem. Népszerű Cigányt igen. Pl. Györgyöt, Juditot, Kingát.
2014. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert Magyarország támogatja őket segélyekkel, és munka nélkül is meg tudnak élni. Sokkal kevesebb szankcióval jár ha ők lopnak, vagy bármi törvényelleneset csinálnak, mintha egy magyar tenné. Persze ez általánosítás a részemről, de sok ilyet lehetett már hallani.

Franciaországból is elküldték őket, nem hiába. De itt minden adott nekik, kedvezmények, segélyek, hát miért menne máshova?

2014. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést hogy kell érteni? Kiknél lettek népszerűek?
2014. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert az orszag lakossaganak kb. 15%-at ciganyok alkotjak.

En nem mondok olyat, hogy szeretem a ciganyokat vagy szeretem a magyarokat vagy szeretem a szlovakokat... En az embert szeretem, akit megismerek. Van sok cigany baratom, meg sok magyar baratom is. De nalunk ez nem tema, hogy ki milyen.. Persze. Nem baj, ha valaki ciganykent apolja a hagyomanyait

2014. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!