Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A karbonfóliára lehet festeni?

A karbonfóliára lehet festeni?

Figyelt kérdés
Be szeretném fedni teljesen a biciklimet karbonfóliával, mert már túl kopott, de nem csak egy egyszínű "karbonbiciklit" szeretnék, hanem, hogy legyen mintázata is, de nem szeretnék hozzá mindenféle színű karbonfóliát megvenni. Két megoldás lehetséges: az egyik, hogy lefestem a biciklit a kívánt mintázatúra és arra teszek egy átlátszó szénszálas fóliát, csak annál nem tudom, hogy mennyire lenne karbonhatású, a másik megoldás pedig az, hogy ráteszek egy karbonfóliát (feketét) az egész biciklire és arra fújós, vagy zománcfestékkel ráfestem a különböző színeket, csak nem tudom, hogy mennyire lenne tartós a fólián a festék. A fóliát a bicikli vázára szeretném rátenni és a kormányra, illetve a villákra. Elég lenne rá 150*100 cm-nyi fólia?

2014. okt. 31. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A karbonfólia nem szénszálas, csak olyan a mintázata.

Nem tudom milyen biciklid van, de én biztos nem vennék az enyémre egy 100*150-es fóliát kb. 15-30.000 Ft-ért.

Rákerestem, ezt találtam, de ezek iszonyatos árak...

[link]

2014. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem szénszálas, nyilván nem is ennyibe kerülne, csak úgy írtam, félreérthető volt, bocs és köszi a választ.
2014. okt. 31. 14:46
 3/3 A kérdező kommentje:

te valami nagyon drágát néztél, ennek tizedéért lehet venni, pl. itt [link] ez mondjuk fehér és 4D-s, de feketében is ugyanennyi, sőt van olcsóbban is, az átlátszó, amit néztem az 1800/m2


Nem ez a márka, de ugyanilyen vázam van: [link]

2014. okt. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!