Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aszfaltra festeni rongálásn...

Az aszfaltra festeni rongálásnak minősül, vagy nem büntetendő cselekmény?

Figyelt kérdés
Ha az aszfaltra festékkel útbaigazítás céljából feltüntetünk egy cégnevet, az szabályellenes? Kérvényezni lehet? Ha lehet, melyik szervnél?
2014. jún. 30. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Rongálásnak számít, ami mint tudjuk büntetendő cselekmény.
2014. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gorgo 20 ***** válasza:
huha , aztán tényleg nagyon tönkre megy az aszfalt tőle
2014. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Vagyok, ráadásul arról ne is beszéljünk, hogy mennyire megzavarhatja egy autós figyelmét és baleset lehet belőle.
2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gorgo 20 ***** válasza:
egyre jobb xd, am ésszerűbb egy sima táblát ki rakni...
2014. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Járdára értettem, nem az úttestre. A másik kérdésemre nem kaptam választ, miszerint lehet-e ezt valahol engedélyeztetni? Nem egy helyen láttam már a járdán felfestést, hogy melyik irányba találunk meg valamit.
2014. jún. 30. 15:13
 6/6 Gorgo 20 ***** válasza:
Nem festhetsz aszfaltra olyan szerrel ami nem jön le pár napon belül. Az aszfalt nem a te tulajdonodban van tehát változtatni sem változtathatsz rajta. Amúgy is egy táblát jobban meg nézek mint a földre rajzolt akármit. Ha minden áron rajzolni akarsz arra a járdára használj krétát.
2014. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!