Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS (Bangtan Boys) vélemény?

BTS (Bangtan Boys) vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretitek őket? Ha igen, ki a kedvencetek, és miért?:) Én mindegyik tagot szeretem, de a kedvencem JIMIN!!:D Annyira édes és jól táncol és jól énekel és azok az izmok:D 16/L
2014. nov. 1. 11:55
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én szeretem őket! :D Nekem a kedvencem J-Hope. :) Imádom, mikor csak úgy random elkezd hülyéskedni, meg hülyén táncolni. xD Meg mikor nevet, az olyan 'aranyos'. :D

2014. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sosora válasza:
Sziaaa! Én is, én is! Nemrég ismertem meg őket és egyszerűen levakarhatatlan lettem a zenéjükről. Az én kedvencem JungKook. Egyszerűen elmondani nem lehet, mit szeretek benne. Mindent, ami ő. Csibészi mosolyát, tökéletes hangját, alkatát, tehetségét, viselkedését. MINDENT! :)
2014. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mionrena válasza:

Húgom által kedveltem meg a fiúkat, és nem tudok választani közülük.. Mindegyikük szeretetre méltó, tehetséges és más-más okból lehet őket kedvelni. Annyira bohókásak és mindig mosolyt csalnak az arcomra. :D

Rapmon hangját imádom és megnyugtat, Jhope rajta nevetek a legtöbbet, Jimin ultra szexy és a magas hangjától kiráz a hideg, Jkuuk annyira aranyos, Jin nagyon jóképű, V egy idióta és azok a fejekxD, Suga ő az egyetlen aki nem fogott meg nagyon...


:D 20/L

2015. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindet szeretem, de V a kedvencem.:DTényleg nagyon idióta, és sokat nevetek rajta, de egyben aranyos is:D
2015. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halihoo. En is nagy Army vagyok. Az en szemelyes kedvencem Suga, imadom a stilusat
2015. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ARMY forever!!!!

egyébként imádolom a fejüket♥♥♥

Jimin olyan cukin tud nevetni hogy az valami awww ♥

és nem fogok külön külön leirni miért imádom őket és bandát

röviden és tömören:nagyon helyesek és tehetségesek,luv luv luv ♥♥♥♥♥♥♥

2018. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom őket,és ez soha nem fog megváltozni :3 remélem :D!

személyes kedvencem nincs,mindegyik tag a biasom :3 de mostanában eléggé rákattantam Jiminre :D vagy inkább Jungkook-ra? :/ igazság szerint nem tudok dönteni,eddig V volt a mindenem xd♥

tehetségesek,jó hangjuk van,fiatalok,dögösek,lehet őket nem szeretni? <3

2018. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!