Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könnyű meghamisítani egy...

Könnyű meghamisítani egy személyit?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert elvesztette az egyik ismerősöm és nem jelentette be a rendőrségen és ha visszaélés történik akkor azt hogyan igazolja le hogy nem ő volt? Vagy mennyi az esélye annak hogy visszaélnek vele? Könnyű meghamisítani az arcképet?

2014. nov. 1. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? A kártya formátumút nem lehet házilagos módszerekkel.
2014. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a hamisítás a gond. Azt nehéz.


Viszont a személyivel nagypn könnyű visszaélni. Kölcsönt vehet fel, Vaterán regisztrájhatnak vele és verhetnek át embereket, autót kölcsönöznek vele amit aztán nem visznek vissza, és még sorolhatnám.


Ha a "barátod" (aki nyilván te vagy) nem jelenti be a rendőrségen, akkor kuvvanehéz dolga lesz majd, amikor bizonyítani kell, hoyg nem ő a bűncselekmény elkövetője.

2014. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem lehet,és ha meg is probálod és ha véletlen valahol rá jönnek börtön jár érte
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó azt tisztázhatjuk h nem én hagytam el hanem tényleg a barátom és miért is ne mondanám meg ha én voltam engem sem ismertek... másrészt nyilván hogy börtön jár a hamisításért de hogy lehet vele hitelt felvenni? azt azért annyira nem egyszerű a fényképet nem nézi senki? vagy azt hogy a többi igazolása az illetőnek nem ugyanaz vagy ilyesmi... szóval azért nem értem mert nyilván rengeteg helyen kell ugyanaz az adat csak lebukna már valaki ha komolyabb összegű hitelt akar felvenni és nem úgy néz ki mint aki a személyin szerepel... szóval ezt hogy a fenébe lehet megoldani?
2014. nov. 1. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi más papírt könnyű hamisítani, a személyi a nehéz. Még a képhez kicsit hasonlító strómant is lehet találni.


Ne feltétlen többmilliüs banki szerződésre gondolj, ahol a dédapádat is lenyomozzák előtte, hanem olyan kisebb dolgokra, mint pl. autókölcsönzés. Vaterát is azért írtam, mert egy nagyon jellemző csalási forma.

2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos akkor már csak egy kérdésem van... Az idióta aki elhagyta az iratait 4 hónapja nem jelentette be hogy eltűntek. Ha hétfőn bemegy és bejelenti hogy eltűnt az összes irata és azt mondja hogy nem most hanem már egy jó ideje (4 hónapja) akkor elhiszik neki? És akkor nem kenhetik rá az adósságokat meg a különböző visszaélés során történt csalásokat? Ha történtek ilyenek bár reméljük nem...
2014. nov. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!