Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy keressek meg egy kicsi...

Hogy keressek meg egy kicsi Görög falut? (a nevét kéne megtudni, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még nyáron mentünk Görögbe nyaralni, de lerobbantunk az autópályán egy pihenőnél. És mivel 12 órát kellett ott várnunk, besétáltunk egy távoli faluba (lehetett látni, hogy a hegy lábánál van valami). A nevét sajnos nem tudjuk, mert több Görög tábla is volt kint, de egyik sem úgy nézett ki, mintha a falu neve lenne rajta, meg nem is tudtuk elolvasni. Annyit tudok, hogy nem sokkal egy fizetős kapu után volt, ki volt táblázva egy Larisa (olyan szép neve van *-*) nevű falu/város, és hogy Athén azt hiszem kb 100 km-re lehetett. Ezek alapján hogy találjam meg?


Tudom, erre kb 0,00001% esély van, de ha valaki esetleg ráismerne ezek alapján, mindenképpen írjon!:

Tényleg nagyon pici volt, egy fél óra se kellett hozzá, hogy köre sétáljuk. Volt egy templom (amiben éppen mise volt és görögül énekelt valami bácsi, ezt még jóformán az autópályán is lehetett hallani, olyan hangos volt), a templom előtt egy főtér, jobbra meg egy kis étterem. Illetve volt még 2 kocsma is valahol. A falu oldala meg a hegynél volt, még ott is volt pár ház. Illetve néha kecskékkel lehetett találkozni a faluban. Ahogy besétáltunk, ott volt egy benzinkút, de be volt zárva (valószínűleg már elég régóta). És ahogy az autópályához mentünk vissza, balra egy paradicsomföld volt, jobbra meg szőlő.


Jaj, nagyon örülnék neki, ha megtudnám a falu nevét, egyszerűen beleszerettem. :)



2014. nov. 2. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt megnyitod, hihetetlen dolgokat tudsz vele csinálni, a világon szinte minden le van már dokumentálva. Jó böngészést!

2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem a Google Térképet, de ha nem tudom a falu nevét, akkor mégis hogy keressem meg?
2014. nov. 2. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu, van olyan lehetőség is, hogy a kijelölt helyről fényképeket nézegethetsz. Namost: ha emlékszel, hányas számú autóúton mentetek, és kb hány km-re voltatok pl. Athéntól, ott próbálj fényképek alapján tájékozódni. Nem lehetetlen.
2014. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, ezt nem tudtam. Köszi. Az útra nem emlékszem, de majd apumat megkérdem, hátha ő igen. :)
2014. nov. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!