Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná mennyibe kerül?

Valaki megmondaná mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy betegsèg miatt az utóbbi időben rövid idő alatt rengeteget fogytam. Van egy ezüstgyűrűm amit mèg pár ève vettem. Akkor 51es volt az ujjam, de most 48as kb...Megmondaná valaki hogy kb mennyibe kerül az èkszerèsznèl egy átmèreteztetès? Tudom hogy üzletenkènt is változó lehet, de ug körülbelül mekkorára számítsak. Valaki esetleg tapasztalatbol vagy hallásból megmondaná? Annak külön örülnèk ha valaki egy tisztítási árat is tudna mondani.

2014. okt. 23. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy ékszerészt, vagy írj neki.
2014. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, az árat megszabja hogy tűzzel hozzá kell-e nyúlnia, már pedig egy gyűrű kicsinyítésénél hozzá kell. Függ attól, hogy köves-e, mennyire kell figyelnie az aprólékos kidolgozásra. Nem tudom, én azt tippelném, hogy 5000 körül. De csak tipp.
2014. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!