Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bekerülni ismeret...

Hogyan lehet bekerülni ismeretség nélkül az FKF-hez, kukásautóra, rakodónak?

Figyelt kérdés
Állítólag az Ecseri úti telepükön állandóan van felvétel és már lassan egy éve folyamatosan próbálok bekerülni eddig nulla sikerrel, pedig tapasztalatom is van. Egy vidéki cégnél dolgoztam már rakodóként és ez is bele van írva az önéletrajzomba, és a teleptől sem lakom messze kb. 20 percre. Folyamatosan adok le önéletrajzot de semmi válasz. Ha valaki tud valamilyen tippet akkor kérem segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 3. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már ehhez is protekció kell?
2014. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm aki ott dolgozik de ő meg nem akar segíteni és nem tudom hogy miért?!
2014. nov. 5. 11:12
 3/4 anonim válasza:
Én is régóta próbálok bekerülni, szintén nulla sikerrel. Hulladékgyűjtő- és szállító bizonyítvánnyal is rendelkezem.
2014. nov. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is van olyan bizonyítványom, sőt még tapasztalatom is van majdnemm 2 éves és még így se kerülök be. Szerintem ide csak csókosokat vagy ismerősöket vesznek fel sajna
2014. nov. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!