Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene megírni ezt a...

Valaki segítene megírni ezt a kevéske ismertető szöveget rólam Angolul? Hogyan lehetne átírni, hogy kevesebb és érthetőbb legyen? (Instagramra kellene hogy megismerhessenek. )

Figyelt kérdés

Egy kis ismertető rólam.


H.... Ádám a nevem. 13 éves vagyok és Székesfehérváron lakok. Szeretem a rock zenét, sok együttes van amit naponta hallgatok. (Dragonforce, Manowar, Tankcsapda, Depresszió, Guns N' Roses, Amon Amarth, Green day, skillet, Accept, AC/DC, Alice Cooper, Children of Bodom) Tehát a zenei érdeklődésem elég tág. Hangszereken is játszok ( Elektromos gitár, akusztikus gitár és egy kicsit zongorázni is tudok )

A hobbim pedig a fotózás. Lassan már egy éve, hogy belekezdtem ebbe az érdekes és mulatságos foglalkozásba. Az egészet telefonnal kezdtem és 10 hónapon keresztül azzal fotóztam. Pár hete sikerült befektetnem egy fényképezőgépbe és azóta azzal fotózom. Későbbiekben szeretnék ezzel foglalkozni. Ezek mellett minden számítástechnikai dolog érdekel, szeretek kütyüket szerelni-javítani.



2014. máj. 4. 22:22
 1/3 anonim válasza:
100%
hi i'm Ádám. I'm 13. I live in Székesfehérvár. i love the rock music, I everyday listen this band songs(Dragonforce, Manowar, Tankcsapda, Depresszió, Guns N' Roses, Amon Amarth, Green day, skillet, Accept, AC/DC, Alice Cooper, Children of Bodom) So my music world is very big. I play the gitar and piano. My hobbi is photography(az utolsó szó nem bisztos) I beginnen this 1 years ago, with my phon and 1-2 weeks ago I bought my camera. In the future I would make this. I like computers (az utolsót nem tudom leforditani) remélem segitettem. :)
2014. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2014. máj. 5. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Am mi az Instagram neved?
2014. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!