Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valószínűleg hülye kérdés, de...

Valószínűleg hülye kérdés, de az egerem tetején van egy gomb, ami kb.4 éve narancssárgán világít. Kicsit magárahagytam a bekapcsolt gépet és mire visszajöttem már kék volt a fény. MIÉRT?

Figyelt kérdés
LaserStream icon7

2014. nov. 3. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
4 év alatt a fény akkora utat megtett, hogy a Doppler-effektus miatt megváltozott a színe.
2014. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rádiós akkor szerintem azt jelzi hogy magára hagytad és nem kapcsoltad ki.


Legalábbis én is így jártam kb 2 év után észrevettem hogy zölden világít az egér de egyébként nem szokott világítani semmit ,és ha megmozdítom el is aludt. Szóval azt jelezheti hogy bekapcsolva maradt kapcsold ki mert fölöslegesn meríti az elemet.


Igaz hogy ilyenkor már csak rövidebb időközönként figyel a detektor hogy feleslegesen ne szkenneljen mivel tudja hogy már két perce mozdulatlan.


Más lehetőség hogy valami módot jelez a kütyüd pl a géped pihenő állapotát.

2014. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!