Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek ilyen? Ez...

Volt már valakinek ilyen? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Sziasztok.... SZóval arról van szó hogy ha délután kicsit elaludtam...álmomban a legjobb barátnőm és és elkezdtünk futni vlmi nagyon mely víz felé...aztán beleugrottunk...jobban mondva már csak én mert ő eltűnt és éreztem ahogy megfulladtam... a hátamban egy nyomást éreztem amitől nehezen tudtam felkelni:(...vlki eltudná magyarázni mitől van ez?:S

2014. nov. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alvásparalízis volt, de nem biztos.
2014. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az mi is egészen pontosan?:S
2014. nov. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor álmodunk, a testünk lebénul, hogy ne mocorogjunk úgy, ahogy az álmunkban. Megesik, hogy mikor hirtelen fölébredünk,a testünk még ebben az állapotban van, nem tudunk mozogni, úgy érezzük, mintha levegőt sem kapnánk, és gyakran rémképek/hangok is társulnak, ami maitt nagyon félelmetes élmény tud lenni. Szinte mindig előfordul, hogy nyomást érzünk a mellkasunkon/hátunkon (attól függ, hogyan fekszünk), a legtöbben úgy írják le, "mintha egy lidérc ülne rá". Ez az állapot gyorsan elmúlik, de azért kellemetlen tud lenni, főelg, ha nem tudod mitől van.
2014. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. nov. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!