Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni érte?

Mit tudok tenni érte?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 5 éve kézilabdázik. 4 hete egy nagyobb versenyen volt, amit néhány suli között rendeztek meg. Azóta nem jár edzésre, pedig heti 3x szokott. Mindent megosztunk egymással, de szerintem most titkol valamit. Azt mondja azért nem jár be, mert nem akar már kézilabdázni. Nem hiszem el, mert a versenyig mindig nagyon szívesen ment, nem túlzok ha azt mondom, ez volt az élete. Még a verseny előtti néhány percben is beszéltünk facebookon, nagyon lelkes volt. Sajna nem tudtam elmenni. Azt mondta nagyon örülne ha 2. helyet érnének el és pont annyit is értek el. Segíteni akarok neki, de nem tudom hogyan. Gondoltam ha időt adok elmondja. Maximum 3 napig tud magában tartani valamit és nem 4 hétig. Nem mellesleg, nagyon megváltozott. Csendes nagyon, rossz kedve van, pedig az a fajta, aki mindig mosolyog. Anyukája is azt mondta hazamegy és bezárkózik a szobába, fürdésig nem lehet látni. Nem ilyen volt. Hétvégén is mindig találkoztunk, most mindig nem-et mond a talikra. Lehet, hogy velem van baja?

2014. nov. 5. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az anyja szerint is furcsa a viselkedése, akkor biztos nem veled van baja, hanem valami általánosabb dolog hatására változott meg. Nem tudok nagyon mit javasolni, ha nagyon erőlteted a dolgot, az sem jó, mert a végén csak magadra haragítod, de láthatóan a kivárás sem vezet nagyon eredményre. Próbálj meg hatni a lelkére, mondd neki, hogy érzed, hogy valami problémája lehet, mert nagyon megváltozott, és hogy nem szeretne-e beszélni veled róla, hogy aggódsz miatta, stb. Csak ne erőltesd, ha nemet mond. Nem kierőszakolni akarod a választ, hanem rábírni, hogy el akarja mondani :)
2014. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a barátnőd, kérdező?
2014. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, próbáltam rá hatni, finoman is kérdezgettem nem egyszer. Nem vezetett semmire.

Második válaszoló, 19 éves.

2014. nov. 5. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem túl könnyű úgy választ adni, főleg,hogy nem ismerjük a barátnőd. Az is lehet, hogy a csapattársai, vagy az edzője bántotta (mondom, nem tudjuk, hogy ki milyen, tehát nem biztos) szóval szerintem a kézin van valami, biztos nem veled. Szerintem hagyd rá, egyszer majd biztos elfelejti (talán majd utána elmondja), de ha nem akkor valami nagyon nem oké, profi segítség kell.
2014. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csapattársaival jól kijön, talán kettővel nem, de különösebben velük sincs probléma, de az edzőjével régebben volt, azóta rá sem panaszkodott.
2014. nov. 6. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Hívd el erre az oldalra, és írjon nekem privit.

Nem ismerkedni akarok, segíteni szeretnék.

2014. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem fogom elhívni! Nem egy vadidegennek fog megnyílni, ráadásul rossz néven is venné. Ilyen "segítségből" köszönöm, nem kérek!
2014. nov. 6. 14:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt.. abszurd dolognak találom amit írtál. Majd pont egy ismeretlenre fog ráírni ÖNSZÁNTÁBÓL, és mesélgetni. Nem gondolhattad komolyan!
2014. nov. 6. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mesélgetni kezdene. De ha kapcsolatba kerülnénk, tudnék kérdezni. Mert azt is tudni kell...
2014. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!