Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves körüli lányok! Mi a...

14 éves körüli lányok! Mi a véleményetek arról, ha látjátok, hogy egy fiúnak merevedése van az iskolában?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és néha az iskolában mervedésem van ilyenkor próbálom takargatni (pulóver,táska) de nem mindig tudom.Nektek ilyenkor mi az elsõ reakció ha megláttok egy ilyet?

2014. nov. 5. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

14/f erre én is nagyon kiváncsi vagyok :D


egy cipôben járunk...

2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk a fiúk nem is próbálják meg takargatni xD...direkt szólnak nekem órán hogy nézzek oda...Igazából,azt mondom hogy ez természetes dolog és hát ki nem szarja le hogy Marcikának és Ricsikének áll a f_sza (nem azért mert leszbi vagyok,hanem 13 éves Bazzeg :D nem akarok dugni,és most mit mondjak rá?)?Elmegy a wc-re és kiveri (nálunk így szokták).Engem nem túlzottan érdekel,van amikor csak rámosolyogok és tovább foglalkozok a dolgaimmal (ez azért jó mert,ilyenkor mindig zavarba jönnek x3 [szeretem szivatni a fiúkat])



Szóóóvaaal:Nem túlzottan érdekel,rámosolygok és leszarom.


XXX

13/L

2014. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos én furán néznék rá az biztos...
2014. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!