Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég csináltam ezt a zenét...

Robi22 kérdése:

Nem rég csináltam ezt a zenét egy zene készítő programmal, de a Barátaim szerint nagyon rossz, és sokszor csak nevetnek az egészen. Szerintetek mennyire, vagy milyen jó ez a zene? Vagy ha rossz mi a konkrét rossz benne?


2014. nov. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
vén vagyok akár a föld, és nekem a zene nem ilyen ... konkrétan ez zaj ... viszont nem sokban különbözik a többi menő tuc-tuctól
2014. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te, ez nem is olyan rossz! Gratulálok. Van is ötletem arra, hol kellene terjesztened.

Keress egy olyan országot, ahol valami szadista diktátor uralkodik. Csomó macerától kímélhetnék meg magukat, ha a halálra ítélteknek ezt játszanák. Fél perc után felkötnék saját magukat.

2014. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Figyelj, én nem akarlak megbántani...de ez...ki kell h mondjam, borzalmas. Nem vagyok egy zeneszakértő, de ezt én is meg tudom állapítani. Semmi "dallam" de még csak összefüggő ritmus sincs benne..Ha mindenképp zenét szeretnél csinálni, azt javaslom, más irányba indulj.
2014. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan kérdés van, amelyben azt kérdezi valaki, milyen programmal lehet ezt vagy azt készíteni.

Az a baj, hogy a program csak szerszám. Nem a véső faragja a szobrot, nem a mikrofon énekel, nem a képfeldolgozó program komponál fotókat.


Ha nagyon jóindulatú vagyok, akkor zajnak mondanám a "műved". Ebből semmilyen eszközzel nem lesz semmiféle zene.

2014. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vurugya béla ***** válasza:
Sok rosszabbat hallottam! Gondolom, ez csak első kísérlet, annak nem rossz. Nem olyan egyhangú, mint a többi hasonló zene, sok váltás van benne, épp ez érdekes. Csak nincs benne semmi rendező elv, pl. egy visszatérő, megjegyezhető rész. És szerintem pár helyen zavaró ritmusváltások vannak benne. Milyen szoftverrel csináltad? Én is csinálnék ilyesmit, de eddig még nincs igazán jó szoftverem. (Nem kellene profi, csak legyen benne mindenféle hangszer meg hangszín, és legalább négy csatorna lehessen rajta. A tied ilyesmin készült, ugye?)
2015. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az Utolso Válaszolónak! :)


Elösszőr is nagyon kösz az értékelésed nagyon jól eset! :)


Egyébként igen, tényleg első számom volt! A,ugy már azon kivűl nehézkes és hoszabb idovel készult két számom. Fl Studio 11. programmal készitettem Privátban Elkűldőm a linket! :)

2015. márc. 10. 15:28
 7/7 A kérdező kommentje:

A leg újabb számom az csak fészen van fent youtubon még nincs fent mert nincs még zene címe

[link]

2015. márc. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!