Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nézzni fogjátok a Való Világ...

Nézzni fogjátok a Való Világ 7-et?

Figyelt kérdés
Nem sokára kezdődik most Novemberben.

2014. nov. 6. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Ferike a hónapok nevét kis kezdőbetűkkel írjuk.

Nem, nem fogok félkegyelmű, iskolázatlan embereknek gyártott szemetet nézni.

2014. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öccsém ez a Ferike becézés a Te IQ szintedet jelöli te barom. Mivel nem ez a nevem.
2014. nov. 6. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A magyar nyelvben kisbetűvel írjuk a hónapok nevét. Te, Fernandez, valami külföldi lehetsz, biztos.

És, nem, nem fogom nézni a VV-t, szerintem marhaság, én már az elsőt sem bírtam pár adásnál tovább, azt is csak kíváncsiságból néztem.

2014. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Te ne nagyon hülyézz senkit. Az összes kérdésed nagyon primitív. Szóval a VV pont neked való.
2014. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Isten ments! Szerencsére nem nagyon nézek TV-t, ez még inkább erre sarkal. Agymosó, gagyi valóságshow. Micsoda remek beszédtéma lesz majd az embereknek... Alig várom.
2014. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén! Mondja meg már valaki: a való világ ilyen? Mert szerintem nem. Ha meg mégis, akkor nem szeretnék benne élni.
2014. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Eddig se néztem most se fogom. Egyetlen részt láttam belőle és szétröhögtem magam azokon az "intelligens" jeleneteken és a sík h*lye szereplőkön, de néha nem tudtam eldönteni sírjak-e inkább.


És igen, a november kis betű. Ha jól emlékszem második osztályban tanultuk.

2014. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!