Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány órán belül kapcsolták...

Hány órán belül kapcsolták vissza az invitel internetet kikötés után?

Figyelt kérdés

72 órát ígértek, ami holnap(szombat) délben jár le. Ugye nem csak munkanapra vonatkozik ez a 72 óra?

Aki járt már így írja meg a tapasztalatait!

Köszi előre is!



#internet #Invitel #invitel visszakapcsolás #invitel kikötés #invitel internet visszakapcsolás
2014. nov. 7. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak belassítoták vagy teljesen kikötöték/ le az oszlopról?
2014. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kötöttek ki semmit, szerintük csak lelassították, ami abban nyilvánult meg, hogy teljesen elment a tv-vel együtt. A telefon már aznap visszajött, amikor bizonyítottam a befizetést, de a tv és internet nem. :/
2014. nov. 7. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha akkor gondolom iptv. Zaklatni kell őket, ha nem teljesítik 72 órán belül.

Viszont lehetséges, hogy csak hétfőn lesz. De ezt az ingyenes ügyfélszolgálati számukon meg lehet kérdezni.

2014. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem annyi lenne az inviteles Tapasztalatom hogy kb 3 szor kötötték vissza az internetet mikor újra mentem hogy kössék vissza meg irtunk minden papirt Haza mentem rá 2 órára jön a Telefon hogy mivel 3 szor már kikötötték nem áll jogukba vissza kötni az internetet Majd 1 hónapra rá mikor már nem volt internet se tartozásom sem kiküldtek egy 7000 Ft csekket.... amit persze a mai napig nem adtam fel.... De már ilyen végrehajtóknak eladták azt a 7000 Ft Irtam e mail-t ilyen Inviteles Info cimekre Ott meg azt irták ha kifizettem mindent akkor Telefonon is köthetek szerződést velük.... Szóval nem tudom hogy ki kivel van de úgy hülyék ahogy vannak.. :D
2015. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!