Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Stalker...

Miért van az hogy a Stalker Call Of Pripyat completete mod nem működik vagyis pl: amikor elindítom azt irja ki hogy az xr 1.6 engine működése leált?! Van ez?

Figyelt kérdés
De egyébként nekem mindeggyik Stalker játék megvan és mindeggyikhez leszedtem a complete modot és mindeggyik ezt írja ki. valaki segitene vagy legalább meg tudná mondani miért
2014. nov. 7. 19:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
ell árulod a clear sky végét? az atom erômü tején mindíg ki fagyot :(
2014. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
A clear sky nak nem is az atomerőmű tetején van vége de egyébként meg halsz benne vagy javics ki ha tévedek.
2014. nov. 7. 21:53
 13/53 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy több féle kèppen végig lehet vinni de én az atomerömûnek a tetején mikor a montiolosokat kellet ölni meg ott voltak a tiszta égboltosok és nem tudom hanyadik teleportálás után egy robbanás hangja kor csak úgy ki dob :( és az újra telepités semm segített sem s peach :( mondel légyszu pontosan hogy vitted végig mert megôrülök... :(
2014. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nekem ugy lett vége hogy meg halok.Mi kell ahoz hogy elhidd hogy mind a három részt kinyomtam?!
2014. nov. 7. 22:03
 15/53 anonim ***** válasza:

semmi csak a clear skyt kérdeztem mert nem tudtam végig vinni :(


kell egy nagyon jó tipp a shadow of chernobyl hozz? fú 4-ére vitem végig és a 4-diknèl rá bukantam:D

2014. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
A shadow of chernobily-ban ott van vége hogy a kívánságteljesítőnél vagyok és a csorikám kivánt valamit és pénz kezd hullani fentről de a csorikám csak ezt képzeli hogy az pénz mert az vas törmelék meg ilyesmiaztán kinyiffan legalábbis azt hittem.Mert a call of pripyatban kiderül hogy él amikor a játék vége felé járok és ott tényleg tudom hogy magam irhatom a történetet lényegében ez az ami most beugrott.
2014. nov. 7. 22:16
 17/53 anonim ***** válasza:
nem ennél bonyolúltab ez a legesleg elehmjén van mikor még szedrivics ki enged és a táborban :) na? szerinted?
2014. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

jaaaa asszem hogy keressük meg lövészt és hogy menjunk a banditákhoz nyirjuk ki őket és ott lessz egy stalker akit meg kell menteni aki többet tud lövészről hogy hol van és oda adja a pda-jának adatait és stb.


DE KÖVEZZEN MEG ENGEMET MINDENKI mert a Stalker clear sky-nak a végét sehogy sem tudtam kinyomni és ezért leszedtem a:super speed+super jump+god mode-ot.De a többi 2 stalkert normálissan nyomtam ki.

2014. nov. 7. 22:28
 19/53 anonim ***** válasza:

igen én is úgy érzem hogy a clear sky nagyon búgos volt :/


na figyelj ezt ha fent van a gépeden a shadow of chernobyl akkor ezt most csinnáldmeg!

ahol a játék kezdôdik ott abban a táborban: meny farkashoz ott ál egy ház mellet a létrán mász fel a padlásra menny fel annak a ház tetejére és sprintel ugorj át az elôte lévô ház tetejére (ha megmenteted szürkét ott fog aludni) ha sikeresen át ugrotál akkor keres repedést a tetôn úgy hogy lás egy ládát ha látod a láda ball alsó sarkát lödmeg addig amíg szétnem esik mert abban van egy stalker ruha :D

2014. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

fallout tactics

fallout 3

fallout new wegas-t ajánlom figyelmedbe teljesen stalker csak más történetel,szereplökel,mappal de ugyan a saját döntésedre alapul és azal a fegyverel harcolsz amitt talász nagyon jó :D

2014. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!