Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Stalker...

Miért van az hogy a Stalker Call Of Pripyat completete mod nem működik vagyis pl: amikor elindítom azt irja ki hogy az xr 1.6 engine működése leált?! Van ez?

Figyelt kérdés
De egyébként nekem mindeggyik Stalker játék megvan és mindeggyikhez leszedtem a complete modot és mindeggyik ezt írja ki. valaki segitene vagy legalább meg tudná mondani miért
2014. nov. 7. 19:15
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Ja jólvan szal ez volt a baja jó tudni.

XDDDD ez nagy XDDDD

Lehet hülye kérdés de nem lessz a stalkernek új része?

2014. nov. 8. 00:08
 42/53 anonim ***** válasza:
jó lenne de nem lesz STALKER 2 :( nincs rá pínz! vagyis van mert ha jól emlékszem a Gsc csôdbe ment és az electronic arts (EA games) csak az az orosz csákó nem adja ell a jogokat hogy megcsinálják annak a csávónak aki nem adja el a jogokat anak pedig megvan a grafika,fizika tervrajz és össze rakva egy béta de nem adja ell!... sajnos :(((((
2014. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
azért is hogy menôzek én az összes stalkert cèlkereszt nélkül vittem végig és úgy sokal jobb :)
2014. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
a GSC game world ment csõdbe aki az összes stalkert készítete!
2014. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

kijöttek a könnyeim!:(((((((((((((((((((((((((((((((((


De remélem lessz majd a jövőben egy új stalker vagy valami hasonló!

2014. nov. 8. 00:18
 46/53 anonim ***** válasza:

ha nem adja el a jogokat akkor csak hasonló játék lehet nem lehetnek azok a texrúrák benne amiben a stalkerben volt :/ úgy hogy észre semnm vennéd ha kijöne egy hasonló mert teljesen külömbözne...


de reménykedjünk hogy egyszer eladja vagy ha ö nem akkor ha meghal esetleg a fia eladja vagy kitudja :(

2014. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Hát ja.De majd ÉN CSINÁLOK igazi Stalker játekot kezdem a paksi atomerőmű felrobbantásával.:D
2014. nov. 8. 00:26
 48/53 anonim ***** válasza:
légyszives várj 1-2 évet hadd költözek messzebb :D
2014. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
2-évnél többet nem adhatok :D
2014. nov. 8. 00:33
 50/53 anonim ***** válasza:

azért gondolj bele hogy a stalker itt játszódik nem messze :D igaz?


és én igazán megnézzném chernobylt igaz a gatyámat össze vissza fosnám de megnézzném :D

2014. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!