Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemet akarok idézni. Hogy...

Szellemet akarok idézni. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy tűbe bele kell rakni egy cérnát, le kell lógatni, hívni kell egyik elhunyt rokonomat, kérdezgetek tőle amire igen vagy nem a válasz, és ha igen akkor a cérna körbe, ha nem akkor oldalra kileng. De mit és hogyan kell ezzel kapcsolatban?
2010. jan. 27. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne akarj
2010. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért ne? kíváncsi vagyok tényleg igaz-e, mert igazából ne mhiszek benne, úgysem történik semmi. De érdekel a dolog, és ha már igaz lehet, akkor legalább tudok beszélni a nagypapámmal is. És ez tök jó lenne.
2010. jan. 27. 15:10
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy szakembert
2010. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem idézel! Inkább beszélgess az élő rokonaiddal!
2010. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Ne csináld egyedül, nem hozzáértőkkel sem.

Ha nagyon akarod, gondolj rá (de csak rá, ill. arra akit akarsz) elalvás előtt.

Álmodban kapcsolatba léphetsz vele.

De ne sértődj meg, ha azt mondja hagyd békében. Merthogy előfordulhat.

Akkor vedd komolyan és hagyd.

2010. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ugyanmár álmomban nem tudok kapcsolatba lépni vele. De annyira bírom hogy midnenki mondogatja h ne, de azt hogy miért vagy miről tudnak amiről én nem azt senki se mondja el.
2010. jan. 27. 15:19
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

ezt én is bírom...mindenki modnja h "jajj nee ne csináld mert bajod lehet" vagy hogy "ááá ez baromság"

egyébként itt vannak módszerek

[link]

2010. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hát igen ez az egyik leg érdekfeszitöb táma.Én nem fogok most szöszmötölni nektek,ha elég bátrak és elszántak vagytok akkor probáljátok ezt ki.Én nem hittem volna el ha nem a saját szememel láttam volna.Szoval este éfél előt vegyetek elő egy gyertyát és egy tükröt,a tökör minimum akkora legyen,h az arcotokat simán láthasátok.A gyertyát gyujtsátok meg az égőtöket,pedik kapcs le.Persze tv és rádiot is kikapcs.Néz tükörbe es ne sürün pislogj,meg fogsz lepődni attol ait látsz.FIGYELEM miután elkezdted adig mig nem tünik el a tükörböl az a valami amit látsz ne forduj hátra semi esetbe se.
2010. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ugyanezt hallottam csak megtörtént eseménnyel, hogy egy férfi ugyanezt csinálta , és meghalt tőle. Mit láttál? Mikor fog eltűnni? Te hogyhogy túlélted?
2010. jan. 27. 15:26
 10/27 anonim ***** válasza:

De tudsz álmodban. Honnan veszed, hogy nem?


Azért nem lehet, mert:

Ártó energiákat is előhozhatsz,

ha nem tudod kezelni a helyzetet, pl. pszichésen nem vagy elég erős, pszichés problémáid lehetnek. Félelem, rettegés, hangok -amik más számára nem hallhatóak - hallása

2010. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!