Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet akarok idézni!...

Anuszka kérdése:

Szellemet akarok idézni! Érdekelne hogy mi történhet, és hogy mit kell tennem akkor ha egy konkrét személy akarok megidézni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Hát konkrétan semmi nem fog történni :D
2011. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az fog történni, h te vársz valamire, h történjen, de nem fog semmi...
2011. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én a választ olyanoktól szeretném kapni akik hisznek is ebben! Köszönöm az előző kommenteket is!
2011. szept. 30. 17:01
 4/20 anonim válasza:
92%

A szellemidézés, nem egészséges, ha rosszul idézed meg, és nem köszönöd meg neki, hogy eljött és nem mondod neki, hogy távozzon akkor, a lelke ott marad, és kísérteni fog, és ha ne adj Isten ez megtörténik ha azt érzed , hogy mögötted , soha ne fordulj meg mert MEGHALSZ.

Amit én tudok, az hogy gyertyát kell gyújtani, a képét odarakod, a személynek a képét.

Ügyeljünk arra, hogy egy nagy téglalap alakú szőnyegre egy kis kör alakú szőnyeget helyezzünk, aminek a szélén, kb. 5-10 cm-enként egy gyertya van, ami ég.Ezen a kis szőnyegen helyezkedjünk el, úgy, ahogy a kép mutatja.Ehhez a szellemidézéshez 2 ember szükséges!Az ajtókat kulcsra zárjuk be ha lehet, az ablakokat is csukjuk be, és a falra feketés-átlátszó lepedőt terítsünk.Ha sikerült a szellemidézésünk, szellő fog átfutni a szobán, a bezárt ablakokon és ajtókon nem tud bejönni, így Sikerült =).Idézés közben egy verset kell mondani, mej így szól:


Gyere elő szellem, ha itt vagy közelemben,


mutasd magad előttem!


Nem bántalak, de segítek,


gonoszoktól megvédlek.


De cserébe te is segíts énnekem,


van hozzád egy-két kérdésem.


Mutasd magad, mondd el mi bánt,


segítek én mindjárt.


De ha gonosz vagy, menj innen!


Ha akar, majd megsegít az Isten.


kérdésemre válaszolj!


kívácsi vagyok már nagyon.


Köszönök mindent,


kedves szellem!


Így fejeződik be a versike.Ha a szellem ott volt valahol a közelben, megjelenik, és segítségedet kéri, és te megpróbálsz segíteni :).Aztán segít ő is neked.Tedd fel a kérdésed, és egy - két percre eltűnik, aztán megjelenik, és mondja a választ.Sok sikert!


Nincs rá garancia, szerintem ne csináld meg MEGJÁROD. És nem hülyéskedem.

2011. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi!! És olyat sem jó csinálni pl hogy tükrös idézés??
2011. szept. 30. 17:13
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
ha szellemet akarsz látni nézz meg egy halivudu filmet, mert az életben sose fogsz. Szellemek nincsenek. Jól írták a többiek is. Elhiheted. És kitalált szövegeket is hiába mormolsz, attól még semmi sem történik. Ahogy a kutya azt mondja vau vau... Te is mondhatod, de még nem értitek egymást. A mi világunk nem mese, így itt ezek sem léteznek.
2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
NE IDÉZZ!!!NAGYON MEG FOGOD BÁNNI...Ha jót akarsz magadnak,ne idézz.A te érdekedben.NE IDÉZZ,MERT HATALMAS BAJ LEHET BELŐLE
2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Első kommentelő vok.


Én nem nem hiszek a szellemekben, meg a hasonló szarságokban, hanem konkrétan nincs ilyen. Érted?


Te mégis miért gondolod, hogy van?


Nyugodtan próbálkozhatsz akármivel, úgyse történik semmi.


Inkább tudod, hogy miben higgyél? A tényekben, a tudományban.

2011. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Most miért mondjátok,hogy próbálkozzon?Ennyire rosszat akartok neki?

NE tedd meg kérdező,mert nagyon nagy baj lehet belőle!

2011. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Én hiszek a szellemekben!Ha meg akarod idézni egy konkrét ember szellemét,nem biztos hogy összejön,és azt idézed meg,akit valóban akartál.Ezért nagyon fontos,hogy ha félsz,akkor beléd költözhet,megszállhat.

Vannak oldalak,nyilván találsz te is olyat,amin megtalálod a szellemidézés rituáléját.Először is szerezz be egy Ouia-táblát,meg egy pentagramot,mert az mindenképp szükséges,ja meg gyertyákat.

A tükörben meg nem szoktak konkrét személyeket megidézni,csak olyanokat,mint pl. Bloody Mary,ilyesmi..

Egyszer kipróbáltam,hogy megidézzem a fürdőben nyitott ajtónál,de sötétben Bloody Mary szellemét.Nem jelent meg,és nem történt velem demmi akkor,de másnap a sógorom motorbalesetet szenvedett,pedig úgy köszöntünk el aznap este,hogy nagyon vigyáz magára,és a másikra is...

Még most is próbálkozok ilyenekkel,és nagyon érdekel a téma is.

Azt nem mondom meg,hogy hány éves vagyok,mert hülyének néznétek,vagy kinevetnétek,de annyit elárulok,hogy lány vagyok.

Ja,és ha ezt elolvastad,akkor gondolkodj el azon,hogy szellemidézéssel a házadba is beköltözhetnek a szellemek,és a körülötted élők veszélybe kerülhetnek.

Ezzel nem ijesztgetni akarlak,és csak úgy mondom,hogy ez nem egy ostoba hülye kitalált történet,mint ahogy egyesek azt hinnék;)...

2011. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!