Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Dancsó Péter...

Szerintetek Dancsó Péter (videomania) "el van szállva magától"?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam h azok akik találkoztak vele személyesen azoknak ez volt az első benyomásuk. Aki a videói alapján állítja ezt, az még a videó nézéséhez és a poénok, irónia értelmezéséhez is laikus. Én nem ismerem és nem is találkoztam Dancsóval (félek soha nem is fogok), de attól még érdekel hogy mit gondolnak mások egy olyan kivételes személyiségről mint ő :)

A videóit imádom és mindig várom az ùjakat! :) <3



2014. nov. 8. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Régebben nyomon követtem, most már inkább hollywood hírügynökséget nézek (Szirmai Gergely)

Egyre inkább erőltetettebbnek tűnnek a "poénjai", nem szimpatikus.

2014. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
45%
Vidoin keresztül nekem nem jön le az, hogy el lenne szállva magától. De ha el is van kicsit szállva, akkor is mi van? Van mire beképzeltnek lennie, ha nem válik a jelleme e miatt ka.kivá akkor engem nem érdekel, hogy beképzelt e, mert van tehetsége és jól csinálja azt, amit. Én is szeretem a videoit, jókat mulatok rajta és rengeteg követője van, úgyhogy felőlem legyen öntelt. :)
2014. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
43%
Szerintem Dancsó nincs elszálva magától, legalábbis a videói alapján. :)
2014. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is... Nem tudom ki hallott esetleg a neo-s esetről, aki nem az keressen rá arra, hogy "tények dancsó péterről". Bár nem valószínű hogy igaz minden része, de ez már tényleg az utolsó csepp volt a pohárban, amiután úgy lehordta szirmait és a rajongóit. Ezzel bizonyította, hogy valaki vagy dancsó ranjongó, vagy hna fan. Majd teljesen értelmetlenül rátámadt a két rajongóra, pedig ők csak teljesen korrektül mondták el a véleményüket, leginkább nyugodt hangnemben. Dancsó peti egy szimpla troll aki csinált egy jutub csatornát és ennyi. Különösebb tehetsége nincs, csak jól tudja szórakoztatni azt a közönséget, amelyiket egykor el akarta kerülni. Hadd csinálja, nem zavar, amíg nem szól bele azokba az ügyekbe amik engem is érintenek. (A neo-s és szirmais eset a következőképpen érint: utálom ha valaki egy kisebb csatornával csesz ki, mert teljesen leveszi az önbizalmát és akármilyen tehetséges is lehetett volna, már nem tudjuk meg. Szirmaina pedig nagy rajongója vagyok és kb ennyi.)
2014. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

#4


Ezt még nem is láttam :O Istenem, de egy f**z ez a Dancsó...

2014. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 detor válasza:
Lehet kicsit beképzelt ,de van legalább jól csinálja amit csinál.Amugy meg nem kell ennyire védeni Szirmait mert ös is csak egy állszent.Ugyhogy lehet mondani beképzelt lehet igaz de attól még nem kell azt a kis ... védeni hogy ez meg az...
2014. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
Szerintem nincs. Az egyik videóba azt említette,hogy a többi videós elvan szálva magától a sok szám miatt.Ő szerintem kicsit sincs elszállva magátol csak a humora nagyon jó!!!!!
2014. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Aki az előző választ irta:Még hozzá szeretném fűzni,hogy a nevem Lilla
2014. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
38%
Ha azt vesszük, hogy a kekszet szánó szakácsmester fiának nincs felesége, mert nem vágja a körmét, akkor igen, viszont ha megnézzük, hogy az indiai cipő tényleg táskával járó igazolvány, akkor nem. Szóval valószínűleg sas.
2014. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Detor, te meg szerintem hagyd el a dancsó nevű rózsaszín felhőt és vedd észre amit mondasz. Ne védjük szirmait, mert ő beképzelt, de ha dancsó beképzelt akkor az teljesen normális. Nem hinném.
2014. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!